REKLAMA

Osobówką wpadła do rowu i uderzyła w ogrodzenie [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w sobotę po południu w gminie Słubice. Kobieta kierująca osobówką wylądowała autem w przydrożnym rowie.

W sobotę, 10 grudnia w godzinach popołudniowych do KM Państwowej Straży Pożarnej w Płocku wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Jamno (gmina Słubice).

PowiązaneTematy

– Kiedy dotarliśmy na miejsce, zastaliśmy pojazd osobowy marki Audi, znajdujący się w przydrożnym rowie, w pozycji na dachu. W wyniku zdarzenia, uszkodzony został płot jednej z posesji. Po dokonaniu szybkiego rozpoznania i rozpytania osób znajdujących się na miejscu okazało się, iż pojazdem podróżowała jedna osoba – kobieta, która została już przebadana przez ratowników z ZRM, będących na miejscu. Zgodnie z informacją, w związku z bardzo dobrym stanem kobiety, ZRM zakończył swoje działania na miejscu i odjechał – informuje OSP Słubice.Strażacy zabezpieczyli miejsca zdarzenia, sprawdzili też pojazdu pod kątem innych osób poszkodowanych oraz zagrożenia pożarowego. W trakcie tych działań na miejsce dotarły dwa zastępy z JRG nr 2 w Płocku oraz patrol policji. Przyczyny i przebieg zdarzeń ustala policja, która prowadziła na miejscu dalsze czynności.

Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice
Fot. OSP Słubice

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 2

  1. Fan says:

    I takim kosmitom dają samochody ?

  2. Auto szrot says:

    Prawdziwa mistrzyni kierownicy. Szkoda ogrodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU