REKLAMA

Osiedle Łukasiewicza pięknie przywitało lato

REKLAMA

Na terenie Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku odbył się rodzinny piknik na przywitanie lata. Moc atrakcji przyciągnęła tłumy mieszkańców Osiedla Łukasiewicza.

15 czerwca Osiedle Łukasiewicza witało lato podczas pikniku rodzinnego przy Szkole Podstawowej nr 3. Na imprezie pojawiły się samochody militarne Stowarzyszenia Miłośników Pojazdów Zabytkowych Militarnych „Wisła”, można było też obejrzeć pokazy judo w wykonaniu UKS Judo Eliot, a na miłośników czworonogów i nie tylko, czekały zwierzęta wiejskie oraz alpaki.

– Od dwóch lat staramy się organizować dla mieszkańców wydarzenia, integrując tym samym osiedle. Z roku na rok cieszą się one coraz większym zainteresowaniem, frekwencja wzrasta, a my mamy coraz więcej nowych pomysłów. Staramy się dotrzeć do wszystkich mieszkańców. Program i atrakcje są dostosowywane w taki sposób, aby każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Zadowolenie i uśmiech widać na twarzach ludzi, co jest dla nas motywujące do dalszych działań – powiedziała nam przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza i płocka radna Anna Derlukiewicz.

Na pikniku nie zabrakło również przedstawicieli Stowarzyszenia Sportu Młodzieżowego „Wisła Płock”, Wisły Płock S.A., SPR Wisły Płock i Ultimate Freesbee Team Mad Hatters Płock. Robiąca duże wrażenie część artystyczna wydarzenia była możliwa dzięki pomocy Teatru Dramatycznego w Płocku, a także Novemu Kinu „Przedwiośnie”. Piknik uświetnił występ Zespołu Ludowego Grzybowianki pod kierunkiem Teresy Kowalskiej.Wsparcia w organizacji pikniku udzielili także: Miejskie Przedszkole Nr 17, Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik i Parafia św. Jadwigi Królowej Polski w Płocku. Nieocenioną pomoc w organizacji pikniku udzieliła Radzie Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza dyrekcja i kadra pedagogiczna Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego, która gościła na terenach szkoły imprezę.

Piknik Rodzinny nie mógłby się odbyć również bez pomocy Straży Miejskiej, Policji, WOPR, Dziekana Nauk o Zdrowiu PWSZ, Wodociągów Płockich, Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku, FitbyAnn Fabiszewska i Moto Mikołajów.

– Chcielibyśmy skierować podziękowania do wszystkich sponsorów, przyjaciół i sympatyków Rady, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia – mówiła Przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza Anna Derlukiewicz.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Nika says:

    Znowu te, w oczach społeczeństwa,” nieroby”, nauczyciele pracowali za darmo, dla idei ( ale nie tej co pewien Pan marszałek)!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU