REKLAMA

Organizują „spontaniczne wydarzenie”. Kierowcy mogą mieć problem

REKLAMA

W poniedziałek po południu „sympatycy Energi” zapowiadają „spontaniczne wydarzenie” w Płocku. Z załączonej do informacji mapki wynika, że „spacer” uczestników wydarzenia może spowodować utrudnienia komunikacyjne.

O „hybrydowym spacerze sympatyków Energi” informację przekazano nam drogą mailową. Choć autorzy piszą o „spontanicznym wydarzeniu”, dokładnie zaplanowana jest trasa przemarszu, który rozpocząć ma się 26 kwietnia o godz. 15.

Zgodnie z przekazaną informacją, wydarzenie organizowane jest „w związku z sytuacją w energetyce polskiej i restrukturyzacjami, mającymi wpływ na sytuację pracowników w związku z przejęciem Energi przez PKN ORLEN”.„Spacer” ma rozpocząć się przy siedzibie Energi w Płocku i al. Piłsudskiego oraz Al. Jachowicza, Al. Kobylińskiego i ul. Łukasiewicza przejść przed siedzibę PKN ORLEN.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 10

 1. Michal says:

  Po 10 tyś zarabiają a na kaszankę ich nie stać?

 2. Georg says:

  Nepotyzm i kolesiostwo w Płockiej Enerdze to była norma od lat. Czas zrobić tam solidną kontrolę, od wykształcenia pracowników po kompetencje. PSL miało łapę na wszystkim.

 3. Lysy says:

  Czy to aby nie za wcześnie? To taka trochę przesada z tymi kierowcami z tą spontanicznościa Takie to trochę za bardzo powiedziane

  • Anonim says:

   Ja jestem wolnym
   aPlace podatki.Chodnik do spaceru a jezdnia dla pojazdów.POmyleni
   Mandat PO 500 i załatwione.

   • gość says:

    a czemu sam Pan nie sPISze ich? poza tym szacun dla pisowców – wszędzie piszą PO wielkimi literami – rzadko zdarza się teraz taki szacunek dla przeciwnika (choć stylowo to raczej nieukończona GiMbAzA)

 4. Lysy says:

  Czy to aby nie za wcześnie?

 5. Lysy says:

  Jak by PSL rządził to by tego nie było a tak to człowiek nie niewolnik jak im praca nie odpowiada to niech jadą do bogatej Francji tam im wszystko za darmo dadzą j murzynki będą im loda na te wosze robić

 6. Seba says:

  Zaszczepiony dwukrotnie preparatem firmy moderna pozna Panią w podobnym stanie immunologicznym celem wspólnego, stopniowego luzowania obostrzeń

 7. Ghh says:

  Robić porządek w tej enerdze i spółkach!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU