REKLAMA

Ogromne skrzydła nad Płockiem. Już za tydzień

REKLAMA

RiverFly to impreza, która na stałe wpisuje się już w kalendarz płockich imprez. Tym razem organizatorzy zapraszają na majówkę.

Przełom kwietnia i maja – to termin, w którym nad Płockiem znów pojawią się skrzydła motoparalotni. 30 kwietnia i 1 maja na lotnisku Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej odbędą się Motoparalotniowe Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Płocka, czyli trzecia odsłona RiverFly.

PowiązaneTematy

– W sobotni poranek, wieczorem i niedzielne przedpołudnie, płocczanie będą mogli podziwiać rywalizację najlepszych pilotów motoparalotniowych na świecie, na czele z Wojtkiem Bógdałem, aktualnym mistrzem świata, Europy i Polski, pilotem Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej – zapraszają organizatorzy.

riverfly

Oprócz zawodów, przewidziane są też loty pokazowe, ale… to nie wszystko. Jeśli macie ochotę wznieść się na wyżyny, będziecie mieli do tego okazję w tandemie motoparalotniowym! Zapewniamy, że wrażenia są niesamowite i niezapomniane.

Imprezę tradycyjnie już poprowadzi znany płocki komentator i dziennikarz sportowy Bogdan Wolny. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia – zapraszamy.

Szczegółów dowiecie się na profilu facebookowym wydarzenia.