Nowy prezes Stada Ogierów w Łącku

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Nowy rząd systematycznie wymienia szefów poszczególnych stadnin. Po Janowie Podlaskim i Michałowie, teraz przyszła kolej na prezesa Stada Ogierów w Łącku oraz w Krasnem. Jak podaje “Rzeczpospolita”, pełniącym obowiązki szefa łąckiego Stada został 33-letni Wojciech Muczyński, który w lutym objął funkcję szefa struktur PiS w Płocku.

Dotychczas prezesem Stada Ogierów w Łącku był Adam Mazurkiewicz, który od ponad roku zajmował się promocją i rozwojem Stada. Według wiceprezesa Agencji Nieruchomości Rolnych, Karola Tylendy, dotychczasowy prezes związany z PSL złożył rezygnację, stąd potrzeba znalezienia szybkiego zastępstwa.

33-letni Wojciech Muczyński znany jest z m.in. z organizacji uroczystości w Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych, szefuje też strukturom powiatowym PiS w Płocku, zajmował się doradztwem żywieniowym, był dyrektorem w Mazowieckim Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt oraz wiceszefem regionalnego oddziału ARiMR (po przejęciu władzy przez PiS).

Podziel się:

5 komentarzy

  1. Nie przesadzajmy. Mazurkiewicza dopadła karma. Sam trafił na stołek z nadania politycznego PSL-u wygryzając z prezesa stada Wyszatyckiego, który związany był ze stadem przez ostatnich 35 lat.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji