REKLAMA

Nowy las w Nadleśnictwie Płock dla przyszłych pokoleń [FILM]

REKLAMA

Kto posadził nowy las w Nadleśnictwie Płock? Jak wyglądał ORLEN Warsaw Marathon 2019? A także specjalne życzenia wielkanocne – to wszystko w najnowszym materiale filmowym Studia Grupy ORLEN.

Badanie zaangażowania w ORLENIE
Pracownicy PKN ORLEN mogą wziąć udział w badaniu zaangażowania i satysfakcji. Udział w badaniu można wziąć na dwa sposoby: wypełniając ankietę w wersji elektronicznej lub papierowej i wrzucić ją do urny. Czas na wypełnienie ankiety ustalono na 26 kwietnia.

ORLEN Warsaw Marathon już za nami
Po raz kolejny Warszawa stała się areną rozgrywek w ramach ORLEN Warsaw Marathon. Poza dystansem maratońskim, impreza jest dostępna dla amatorów krótszego dystansu, czyli 10 km oraz dla tych, którzy przechodzą symboliczne 1,5 km w marszobiegu charytatywnym.

Las dla przyszłych pokoleń
Grupa wolontariuszy z Biura Ochrony Środowiska i Zakładu Wodno-Ściekowego PKN ORLEN wspólnie posadziła las w okolicach Brwilna. Akcja odbyła się we współpracy i pod czujnym okiem leśników z Nadleśnictwa Płock. Jak podkreślają sami wolontariusze, bilans akcji jest dodatni: posadzonych kilkaset sadzonek lipy, kilka godzin pracy i satysfakcja, że mogli wspomóc rozwój przyrody, a z efektu będą mogły korzystać także przyszłe pokolenia.

Wyróżnienia w Anwilu
We włocławskiej spółce Grupy Kapitałowej ORLEN nagrodzono pracowników tytułem „Zasłużony dla Anwil SA” oraz uhonorowano świętujących w ubiegłym roku jubileusze pracy zawodowej i tych, którzy odeszli na emeryturę. Tytuł „Zasłużony dla Anwil SA” otrzymało 11 pracowników.Przedszkoliada Tour
W ORLEN Arenie w Płocku odbyła się ostatnia – 70. impreza w ramach największego w Europie cyklu imprez sportowych dla przedszkolaków – ORLEN PRZEDSZKOLIADA TOUR 2019. W tegorocznym cyklu udział wzięło 15 tysięcy Aktywnych Przedszkolaków, uczestniczących w ogólnopolskim systemie rozrywki ruchowej przedszkoliada.pl.

Życzenia wielkanocne

Szanowni Państwo, Święta Wielkanocne to wyjątkowy czas. To okazja do spotkań w rodzinnym gronie.
Okazja do dzielenia się życzeniami szczęścia i pomyślności. Korzystając z tej okazji, ja również pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim pracownikom Grupy ORLEN, naszym klientom i kontrahentom. Niech te święta i tajemnica Zmartwychwstania Pańskiego skłonią nas do refleksji. Życzę Państwu również, aby świąteczna przerwa upłynęła w spokojnej atmosferze oraz pozwoliła na odpoczynek od codziennych obowiązków i trosk. Wszystkiego dobrego!
Daniel Obajtek, Prezes Zarządu PKN ORLEN

 

Daniel Obajtek, fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU