REKLAMA

Złodzieje w natarciu – kradną portfele!

REKLAMA

Minionej doby doszło do 8 kolizji w Płocku i 5 na terenie powiatu płockiego. Policjanci zatrzymali także jednego nietrzeźwego kierowcę i ostrzegają przed kradzieżami.

18 kwietnia w Gąbinie doszło do kradzieży torebki, w której znajdował się portfel z dokumentami oraz pieniędzmi. Wartość strat 300 zł.

Tego samego dnia do kradzieży doszło również w Płocku przy ul. Rembielińskiego. Skradziono tam portfel z dokumentami oraz pieniędzmi w kwocie 980 zł.

– Po raz kolejny apelujemy! Kieszonkowcy wykorzystują tłok, który często sami tworzą, i nasze rozkojarzenie. Nie przechowujmy zatem dokumentów i pieniędzy w tylnych kieszeniach spodni, w zewnętrznych kieszeniach płaszcza czy kurtki. Zwróćmy też uwagę na podręczne torby, nie pozostawiajmy ich bez opieki. Apelujemy, aby panie trzymały torebki z dokumentami pod pachą, co uniemożliwi wyrwanie lub odcięcie paska torebki – ostrzega sierż. sztab. Marta Lewandowska, rzecznik prasowa płockiej policji.Minionej doby w miejscowości Przeciszewo (gm. Staroźreby) policjanci zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Funkcjonariusze zatrzymali także dwóch kierujących, posiadających sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Gdzie radar?
19 kwietnia policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem:
– w godz. 5-13 na terenie miasta Płocka oraz trasie Płock – Bronowo Zalesie – Płock,
– w godz. 16-0 Płock – Proboszczewice – Płock.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU