REKLAMA

Nowości w NK Przedwiośnie. „Szybcy i wściekli 8”, „Bikini Blue”…

REKLAMA

Nove Kino Przedwiośnie zaprasza do obejrzenia nowości. Na ekranach pojawią się „Szybcy i wściekli 8”, „Bikini Blue”, „Dzieciak Rządzi” oraz dramat „Mały Jakub”. Kino zaprasza także najmłodszych na cykl spotkań Bajkoranki, Spotkania Filmowe oraz na animację dla całej rodziny „Ozzy”.

zrzut z filmu

Szybcy i wściekli 8

Od 21 kwietnia NK Przedwiośnie zaprasza na premierę „Szybcy i wściekli 8”.
„Szybcy i wściekli 8” – Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona – tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby, przez ulice Nowego Jorku, po lody arktycznego morza Barentsa „Szybcy i wściekli” przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.

https://www.youtube.com/watch?v=GbuXAgCJ4nw

Bikini Blue

zrzut z filmu

Na ekranach pojawi się również „Bikini Blue”.
Anglia, Manchester. Koniec II wojny światowej. Skoro świat oszalał, czemu my nie możemy? Na chwilę zapomnieć o tym co było, oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości i jak niczym nieskrępowani nastolatkowie całować się na plaży? I tak nic nie jest takie, jakie się wydaje. Nie ma jednej prawdy, a być może jedynym sposobem na powrót do normalnego życia jest szaleństwo?

Mały Jakub

zrzut z filmu

Od piątku 21 kwietnia zapraszamy również na dramat „Mały Jakub” . Jest to film, który dotyka trudnych doświadczeń dziecięcych i ich konsekwencji w dorosłym życiu. Jakub nie może pozbyć się wrażenia, że gdy przebywa w pracy, ktoś nieustannie zakrada się do jego mieszkania. Przypuszczenia potwierdzają się, gdy przyłapuje intruza na gorącym uczynku. Jest nim kilkunastoletni chłopiec, jego imiennik – Jakub. Spotkanie z nieproszonym gościem stanie się dla mężczyzny szansą do zmierzenia z odległymi, nie zawsze wygodnymi wspomnieniami z dzieciństwa. Konfrontacja ta będzie również początkiem do zdobywania wiedzy o samym sobie – niespodziewanej, mrocznej, zepchniętej gdzieś poza granice codziennego postrzegania…

Dzieciak Rządzi

Wśród premier znajdzie się również animacja „Dzieciak Rządzi” w wersji 2D i 3D z dubbingiem.
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie. Przekonuje się przy tym, że kluczem do tajemnicy jest jego młodszy brat. Rywale muszą zapomnieć o dzielących ich różnicach, ocalić rodziców, przywrócić porządek na świecie i udowodnić, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.Bajkoranki: Pim Pom

zrzut z filmu

Wszystkich młodszych widzów wraz z rodzinami zapraszamy 22 i 23 kwietnia o godzinie 11 na Bajkoranki. Bilety w cenie 10 złotych. W sobotę w ramach cyklu zostanie wyświetlona animacja „Pim Pom”. Przebojowy Pim i ostrożny Pom mieszkają ze swoją panią. Ich kocia przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy po pikniku w parku muszą odnaleźć drogę do domu. Po seansie zapraszamy na warsztaty przygotowane przez Teatr Form Wielu pt. :”Teatr słowa”. Wstęp w cenie biletu.

Bajkoranki: Ozzy

zrzut z filmu

W niedzielę zapraszamy na animację dla całej rodziny „Ozzy”.
Gdy właściciele beagle’a wyjeżdżają, Ozzy trafia do spa dla psów. Jednak zamiast luksusów czeka tam na niego szkoła przetrwania. Po seansie zapraszamy na spektakl Teatru Form Wielu pt .:”Wiewiór pierwszy nieznośny”. Wstęp w cenie biletu.

Spotkania Filmowe: „American Honey”

zrzut z filmu

W poniedziałek 24 kwietnia o godzinie 18:30 zapraszamy na Spotkania Filmowe, w ramach których odbędzie się pokaz filmu „American Honey”.
18-letnia Star (debiutująca na ekranie Sasha Lane) o niczym bardziej nie marzy niż o wyrwaniu się z małego miasteczka, gdzie mieszka z ojczymem i młodszym rodzeństwem. Po kolejnej domowej kłótni porzuca dotychczasowe życie i dołącza do przypadkowo spotkanej grupy rówieśników, którzy wspólnie krążą po Ameryce. Łączy ich poszukiwanie przygody i łatwych pieniędzy. Włóczęga jest ich codziennością, motele ich domem, a życie – niekończącą się zabawą w rytmie popularnych hitów. Przewodzi im Crystal (Riley Keough), decydująca o tym, kto zostanie przyjęty do grupy, a kto z niej wyrzucony. Jej najbliższy współpracownik – Jake (Shia LaBeouf) – bierze Star pod swoje skrzydła. Ich wspólne przygody na granicy prawa wkrótce przeradzają się w fascynację i uczucie, które zostanie wystawione na próbę.
Wszystkich widzów przed seansem zapraszamy na gorącą herbatę i ciastko. Bilet na seans w cenie 15 złotych.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU