REKLAMA

Nowe luzowania obostrzeń od niedzieli. Co się zmieni i kiedy kolejne?

REKLAMA

Ministerstwo zdrowia podało w środę, że wprowadzane będą kolejne luzowania obostrzeń. Te najbliższe nie będą znaczące, ale rząd zapowiada już kolejne. Co się zmieni?

Zgodnie z przekazaną informacją, od najbliższej niedzieli, 6 czerwca, wprowadzone są zmiany, m.in. w organizacji wesel, targów czy konferencji. Rząd podkreśla jednak, że COVID-19 to nadal groźna choroba, która zagraża naszemu życiu i zdrowiu. Dlatego nadal należy zakrywać nos i usta w zamkniętych pomieszczeniach, trzymać dystans oraz dezynfekować ręce.

Od 6 czerwca 2021

Wprowadzone poniżej zasady będą obowiązywały do 25 czerwca. Minister zdrowia zapowiedział, że plan na dalsze dni czerwca będzie podany prawdopodobnie w najbliższy poniedziałek, 7 czerwca. Przy utrzymującym się niskim poziomie zakażeń, możliwe będzie kolejne luzowanie obostrzeń na czas wakacji. Podkreślił też, że zasady te mogą ulec zmianie, jeśli sytuacja epidemiczna w kraju dynamicznie pogorszy się.  • Imprezy okolicznościowe w lokalu oraz zgromadzenia (m.in. wesela): maks. 150 osób
  • Targi i konferencje: 1 osoba na 15 m2
  • Transport zbiorowy: 75 proc. obłożenia
  • Sale zabaw dla dzieci: 1 osoba na 15 m2

Ważne! W każdej sytuacji limity nie dotyczą osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. N-ta fala says:

    Tak więc skoro 25% będzie lada moment po pełnym zażyciu preparatu to w transporcie 100% obłożenia. A tak w praktyce to jak np na targach czy placach zabaw ustalić i wyegzekwować te cudaczne ograniczenia. Miłościwie nam panujący lewitują od dłuższego już czasu w oderwaniu od rzeczywistości owładnięci misją zbawienia od zła wszelkiego narodu tubylczego co im zresztą średnio się udaje gdyż krnąbrna i niewdzięczna część narodu wieżga się i warcholi nie doceniając starań i wysiłków naszych dobrodziejów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU