REKLAMA

Nominacje dla płockiego teatru

REKLAMA

Aż cztery nominacje do Srebrnej Maski 2014, nagrody przyznawanej corocznie w Międzynarodowy Dzień Teatru przez Płockie Towarzystwo Przyjaciół Teatru, otrzymał płocki Teatr Dramatyczny. W tym roku Srebrna Maska będzie przyznana 30 marca, podczas premiery „Procesu” Franza Kafki w reżyserii Marka Mokrowieckiego.

Nominowani do nagrody zostali Katarzyna Anzorge, Małgorzata Fijałkowska, Marek Walczak oraz Małgorzata Walusiak.

Katarzyna Anzorge

Nominacja za drugoplanowa rolę MajkaČy w „Przedstawieniu „Hamleta” we wsi Głucha Dolna” Ivo Brešana w reżyserii Grzegorza Reszki oraz rolę Klary w „Ślubach panieńskich” Aleksandra Fredry w reżyserii Tomasza Grochoczyńskiego.

Małgorzata Fijałkowska

Nominacja za bajkową choreografię do spektaklu „Calineczka” Macieja Staropolskiego w reżyserii Zbigniewa Marka Hassa.Marek Walczak

Nominacja za rolę Mile Pulio w „Przedstawieniu „Hamleta” we wsi Głucha Dolna” Ivo Brešana w reżyserii Grzegorza Reszki i mistrzostwo epizodu Lokaja w „Ślubach panieńskich” Aleksandra Fredry w reżyserii Tomasza Grochoczyńskiego.

Małgorzata Walusiak

Nominacja za oklaskiwaną przez publiczność scenografię do „Ślubów panieńskich” Aleksandra Fredry w reżyserii Tomasza Grochoczyńskiego.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU