Jak spowodować, żeby chrzciny, komunia czy urodziny były wyjątkowe? Co sprawi, że przyjęcie z okazji rocznicy ślubu wywoła łzy wzruszenia u najbliższej nam osoby? Jak pokazać rodzicom, że ich kolejny rok bycia razem jest dla nas ważny? Odpowiedź jest jedna – to organizacja przyjęcia w miejscu, które samo w sobie jest wyjątkowe.

Zamknij oczy i wyobraź sobie idealne przyjęcie – piękne wnętrza, cudowną okolicę, pełną zieleni i odgłosów natury, profesjonalną obsługę, dobre jedzenie. Nigdy nie spodziewałbyś się, że takie miejsce znajduje się w… Stadzie Ogierów. A to właśnie Stado Ogierów w Łącku oferuje wynajem położonego nad jeziorem zabytkowego Białego Dworku na różnego rodzaju wyjątkowe okazje: chrzciny, komunie, przyjęcia weselne czy urodzinowe.

Pięknie położony Biały Dworek to nie tylko zabytkowe wnętrza, stylowa zastawa i pyszna kuchnia. To również cudowna atmosfera w okolicach lasów, nad jeziorem, wśród szumu drzew i świergotu ptaków.

Możemy wynająć małą jadalnię (na 20 osób) lub dużą, w której pomieści się do 40 osób. Sala z kominkiem i fortepianem, w pełni wyposażona kuchnia i nowa, piękna zastawa stołowa, to tylko niektóre z atutów, które przemawiają za wybraniem właśnie tego miejsca na nasze wyjątkowe przyjęcie. Dodatkową atrakcją dla gości może być też przejazd bryczką po malowniczych terenach Łącka – zapewniamy, że przeżycia są niesamowite.

A jeśli kogoś zauroczy śpiew żab w świetle gwiazd… zawsze może przenocować po najwspanialszym przyjęciu w życiu – Stado Ogierów posiada również miejsca noclegowe (do 10 osób).

Zapraszamy do tego cudownego miejsca, w którym natura sprzyja prawdziwemu wypoczynkowi. Więcej informacji na stadoogierow.pl.

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji