Michał Bajor w Płocku. Artysta wystąpi w Teatrze Dramatycznym

ADVERTISEMENT

Już dziś, w piątek, 11 kwietnia, na deskach płockiego Teatru Dramatycznego wystąpi Michał Bajor, który rozpoczyna trasę koncertową. Artysta nagrał swoją osiemnastą płytę pt. „Moje podróże”, którą zaprezentuje płockiej publiczności.

Po dwóch latach koncertowania z recitalem piosenek francuskich z albumu “Od Piaf do Garou”, Michał Bajor rozpoczął nową trasę, podczas której promować będzie utwory z nowego, osiemnastego już krążka muzyka pt. ”Moje podróże”.

PowiązaneTematy

Album zawiera trzynaście autorskich tekstów, napisanych przez Wojciecha Młynarskiego specjalnie dla Michała Bajora. Z kolei muzykę skomponowali tak uznani twórcy, jak Włodzimierz Korcz, Włodzimierz Nahorny, Janusz Sent, Jerzy Derfel i Wojciech Borkowski, a także świetni muzycy grający w zespole Bajora: Paweł Stankiewicz, Maciej Szczyciński, Tomasz Krezymon i Marcin Olak.

Piosenki, które już dziś usłyszą płocczanie, opowiadają o latach dzieciństwa w Opolu, debiucie w Warszawie, podróżach po świecie, a nawet o charakterystyce Bliźniąt – znaku zodiaku, spod którego jest Michał Bajor. Utwory są więc bardzo różnorodne: od nostalgicznych i dramatycznych, po zabawne, a nawet żartobliwe. I jedno je mocno łączy – są niezwykle osobiste.

Michał rozpoczyna trasę koncertową, która potrwa dwa sezony. Jednym z miejsc, które artysta odwiedzi ze swoim repertuarem, jest Płock. Podczas piątkowego koncertu usłyszymy nowe piosenki artysty, a także utwory z jego starszego repertuaru, jak „Ogrzej mnie”, ”Błędny rycerz”, ”Początek mojej drogi”, czy “Moja miłość największa”.

Koncert odbędzie się dziś, w piątek, 11 kwietnia, o godzinie 19. Bilety – w cenie 80 zł – można jeszcze kupić w kasie teatru. Więcej szczegółów na stronie Teatru Dramatycznego w Płocku.