REKLAMA

Mecz Wisły Płock z Pogonią Szczecin można obejrzeć online

REKLAMA

Mecz Wisły Płock z Pogonią Szczecin w ramach Fortuna Pucharu Polski będzie można obejrzeć za pośrednictwem platformy IPLA.TV.

3 listopada o godzinie 17 Wisła Płock zmierzy się na Stadionie im. Kazimierza Górskiego z Pogonią Szczecin. Mecz rozgrywany będzie w ramach 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski.

– W związku z najnowszymi obostrzeniami, mecze piłkarskie odbywają się bez udziału publiczności. Miło nam jednak poinformować, że spotkanie z Portowcami, które pierwotnie nie znalazło się w terminarzu transmisyjnym Telewizji Polsat Sport, kibice będą mogli śledzić na platformie IPLA.TV – informuje Michał Łada, rzecznik prasowy Wisły Płock.

Sama transmisja zrealizowana zostanie przez Wisłę Płock, przy pełnej współpracy z Pogonią Szczecin. Mecz skomentują rzecznicy prasowi obu klubów – Krzysztof Ufland oraz Michał Łada.– Biura prasowe Nafciarzy i Portowców zdecydowały się połączyć siły i zrobić wszystko, żeby sympatycy otrzymali możliwość obejrzenia meczu. Co więcej, do dyrektora pionu sportowego Polsatu Sport pana Mariana Kmity pisma wystosowali również prezesi Pogoni Szczecin Jarosław Mroczek oraz Wisły Płock Tomasz Marzec – wyjaśnia Michał Łada.

Telewizja Polsat przychylnie odniosła się do inicjatywy obydwóch klubów, dzięki czemu kibice będą mogli śledzić poczynania swoich drużyn w starciu 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski przed telewizorami. Dostęp do transmisji będzie bezpłatny. Wymagał będzie jedynie obejrzenia pasma reklamowego bezpośrednio przed startem transmisji. Z uwagi na prawa telewizji Polsat, transmisja będzie dostępna wyłącznie w Polsce.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU