REKLAMA

Maciej Maleńczuk zagra Płocku – w walentynki

REKLAMA

W walentynki, a więc 14 lutego, w płockim Teatrze Dramatycznym wystąpi Maciej Maleńczuk. Artysta przypomni publiczności swoje największe przeboje zebrane m.in. na płycie „Psychodancing”, która uzyskała status platynowej.

PowiązaneTematy

Maciej Maleńczuk to znany wokalista i autor tekstów. Artysta zasłynął jako lider zespołu Pudelsi, z którym koncertował m.in. podczas festiwalu w Jarocinie. To właśnie z Maleńczukiem w składzie zespół nagrał swoje największe przeboje, zaś płyta „Wolność Słowa” uzyskała status złotej. Po rozstaniu z zespołem, artysta rozpoczął działalność solową. W 1998 roku Maciej Maleńczuk wydał swoją pierwszą płytę z piosenkami granymi kiedyś na ulicach pn. „Pan Maleńczuk”.

Artysta zaangażowany jest w wiele projektów muzycznych – m.in. „Yugopolis”, gromadząc czołowych polskich artystów, wykonujących piosenki słynnej bałkańskiej grupy Parni Valja. Zrealizował też nowe koncertowe przedsięwzięcie – Psychodancing. Album osiągnął status platynowej płyty.

[youtube width=”600″ height=”400″ video_id=”d2ALBZ9bnIk”]

Zespół Psychodancing tworzy czterech muzyków: Maciej Muraszko, Andrzej Laskowski, Kuba Frydrych i Grzegorz Stasiuk. Do tego grona dołączył Maciej Maleńczuk. Utwory, które słychać na koncertach, utrzymane są w stylistyce dancingowej.Talent grupy będą mogli ocenić płocczanie. Maciej Maleńczuk wraz z zespołem Psychodancing wystąpi w płockim Teatrze Dramatycznym w walentynki, 14 lutego, o godzinie 20. Cena biletu: 100 zł.

Rezerwacja biletów dostępna jest pod numerem telefonu: 24-266-38-08, 24-262-48-40. Rezerwować bilety można też poprzez adres mailowy: biuro-widza@teatrplock.pl.

Fot.: Zrzut z YouTube

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU