REKLAMA

Licytacja fantów podczas imprezy mikołajkowej dla Weroniki [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Nie ustaje walka o zdrowie Weroniki Kaliwody z Proboszczewic. 4-latka cierpi na zespół Moebiusa, czterokończynowe porażenie mózgowe, głęboki niedosłuch, niedowidzenie oraz padaczkę lekooporną. W sobotę w Galerii Wisła odbyły się charytatywne licytacje na rzecz dziewczynki.

W Galerii Wisła 4 grudnia można było wylicytować wiele atrakcyjnych przedmiotów i skorzystać z ciekawych atrakcji w ramach Mikołajek dla Weroniki. Celem akcji charytatywnej zorganizowanej przez Agencję Artystyczno-Animacyjną Impuls z Płocka wspólnie z Komitetem Społecznym Dla Weroniki oraz Galerią Wisłą, było wsparcie leczenia ciężko chorej 4-latki z Proboszczewic.

Weronika ma wrodzoną wadę mózgu i ośrodkowego układu nerwowego. U dziewczynki nie wykształciła się część nerwów i potrzebuje specjalistycznej rehabilitacji, której koszty przekraczają możliwości jej rodziców.

Osoby, które nie mogły się zjawić na wydarzeniu w Galerii Wisła, ale chcą wesprzeć leczenie dziewczynki, mają taką szansę. Można dokonać wpłaty na zbiórkę na portalu siepomaga.pl.PetroNews był patronem medialnym wydarzenia.

Wielka akcja mikołajkowa dla chorej Weroniki. Co wystawiono na licytację?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU