Kronika policyjna

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +
W dzisiejszej kronice policyjnej: kradzieże portfela, włamanie w czasie snu, okradziony sklep i ponownie łańcuszkowy złodziej.

22 czerwca
W Płocku przy ul. Kochanowskiego, nieznany sprawca, z otwartego autobusu, ukradł portfel z dokumentami i pieniędzmi.

W Płocku przy ul. Medycznej nieznany sprawca ukradł z torby, pozostawionej na korytarzu w szpitalu, portmonetkę z pieniędzmi i dokumentami. Postępowanie w obydwu przypadkach prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

23 czerwca
W Płocku przy ul. Ośnickiej nieznany sprawca wszedł do mieszkania przez uchylone drzwi balkonowe. Lokatorzy mieszkania spokojnie spali, kiedy złodziej kradł im pieniądze, telefon komórkowy i odtwarzacz mp3. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

W Słubicach przy ul. Płockiej nieznany sprawca włamał się do sklepu, z którego ukradł papierosy i tytoń różnych marek, karty doładowań do telefonów różnych sieci oraz pieniądze. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Słubicach.

W Płocku przy ul. Płoskiego znów zaatakował łańcuszkowy złodziej, który zerwał i ukradł pokrzywdzonej złoty łańcuszek. Postępowanie prowadzi Komenda Miejska Policji w Płocku.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji