“Książka jest szczerą i przejmującą rozmową człowieka z samym sobą. To osobisty dialog z negatywami i pozytywnymi myślami, gdy w głowie toczy się bezwzględna walka o życie” – czytamy na okładce książki Barbary Szafraniec “Kolory Nadziei”, którą możecie wygrać w naszym konkursie.

Przygnieceni codziennością, niepotrzebnymi informacjami, stylem życia narzuconym przez korporacje, konsumpcjonizmem i wyścigiem szczurów, często zapominamy o podstawowych uczuciach i drobnych gestach, które budują prawdziwą wartość naszego życia. Właśnie dla takich ludzi powstała książka autorstwa Barbary Szafraniec, która ma za zadanie przypomnieć, jak ważny jest uśmiech, radość i serdeczne słowo, którym obdarowujemy innych. Wydawnictwo „Kolory Nadziei” uczy, jak radzić sobie z problemami, stresem, niepowodzeniami, z tym wszystkim, co serwuje nam współczesna cywilizacja. Treść książki uzupełniają utwory na dwóch płytach CD, skomponowane przez Ryszarda Wolbacha oraz zespół Sopor, a także piękne fotografie Alicji Reczek.

Więcej informacji na temat książki znajdziecie na stronie www.kolorynadziei.pl.

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięknie wydana książka Barbary Szafraniec “Kolory Nadziei” wraz z dwoma płytami CD. Co zrobić, aby ją zdobyć?

1. Podać w komentarzu swoje kolory nadziei i krótko uzasadnić swój wybór.

2. Podać swój login oraz adres e-mail (w odpowiednim polu podczas dodawania komentarza).

Nagrodę otrzymają internauci, którzy przedstawią najciekawszą, najoryginalniejsze (wg redakcji) odpowiedź. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli,  15 grudnia 2013 r. do północy. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową o szczegółach odbioru nagrody.

Podziel się:

2 komentarze

 1. Nadzieja ma barwę lepszego jutra
  Czasem radosna, czasami smutna
  To promień słońca zamknięty w krysztale
  To miód rozlany na serce zbolałe
  Tęczowym wachlarzem ubarwia sny szare
  Pobudza do życia uczucia ospałe

  Jest to tak metafizyczne pojęcie, że mało kto decyduje się na napisanie wiersza o nadziei.

 2. Moje kolory nadziei , pachnący szarlotką i cynamonem bezpieczny dom. żółty, trzaskający kominek symbol bliskości rodzinnej, łososiowy, symbol przyjaciół, wiernych i dobrych.

Zostaw Komentarz

Warto Przeczytać

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji