REKLAMA

Konkurs. Do wygrania karnety na Polish Hip-Hop Festival [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

Polish Hip-Hop Festival zbliża się wielkimi krokami. Trzydniowa impreza odbędzie się już w najbliższy weekend. W Płocku wystąpi m.in. Kaliber 44, Tede, Eldo, Molesta Ewenement. Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są bilety na to wydarzenie.

Impreza, która startuje w piątek, 1 sierpnia, to już druga edycja festiwalu, a przypomnijmy, że w zeszłym roku zgromadziła ponad cztery tysiące widzów. W pierwszy weekend sierpnia na płockiej plaży wystąpi ponad trzydziestu wykonawców. Na festiwalu pojawią się zarówno weterani polskiej sceny hip-hopowej, jak i wykonawcy młodego pokolenia. Zostanie także rozegrana legendarna Płocka Bitwa Freestylowa.

Jak podają organizatorzy festiwalu, jednym z najmocniejszych punktów programu będzie występ Kalibra 44 i Eldo. Kolejną wielką gwiazdą będzie Tede. Obok doświadczonych raperów, na scenie wystąpią także mniej znani artyści – m.in. Ten Typ Mes, Rasmentalism czy Sztigar Bonko. PetroNews jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Mamy dla Was niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania jest pięć karnetów na tegoroczną edycję Polish Hip-Hop Festival. Co zrobić, aby wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się ostatni krążek Tedego i która to płyta z kolei tego wykonawcy?

Nagrodę, a więc jeden z pięciu biletów, otrzymają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać na adres redakcja@petronews.pl. Na Wasze odpowiedzi czekamy do północy w środę, 30 lipca.Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

WYNIKI

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, których było blisko dwieście!
Szczęśliwcami, którzy najszybciej udzielili odpowiedzi są: Adam (frej33), Rafał (muti88), Bogumiła (bogusia6), Jakub (wariatos1233) oraz Ula (malina).

Gratulujemy i zapraszamy do udziały w naszych kolejnych konkursach!

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU