Konkurs. Do wygrania bilety na “świętą wojnę”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w sobotę  piłkarze ręczni Orlen Wisły Płock rozegrają trzeci bój z Vive Targami Kielce, w którym stawką jest złoty krążek mistrzostw Polski. Mamy dla Was niespodziankę. Konkurs, w którym do wygrania czeka osiem biletów na “świętą wojnę”.

Walka o najwyższe laury polskiej ligi trwa. Nafciarze, po dwóch przegranych meczach z kielczanami na wyjeździe, tym razem podejmą rękawicę u siebie. Już w najbliższą sobotę w Orlen Arenie odbędzie się decydujące spotkanie. To od niego zależeć będzie, czy płocczanie będą dalej walczyli o złoto. Wiślacy zrobią wszystko, by odwrócić losy finału (w którym stan rywalizacji to 0-2 dla Vive). Początek spotkania już o 20.30. Bilety na sobotnie spotkanie już się skończyły, co oznacza jedno – doping będzie ogromny.

Chciałbyś wziąć udział w trzeciej “świętej wojnie” i na żywo dopingować Nafciarzy w tym ważnym spotkaniu? PetroNews spieszy z pomocą! Przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są bilety na sobotni mecz. Co zrobić, żeby wygrać?

Należy odpowiedzieć na pytanie: który szczypiornista Orlen Wisły Płock jest najwyższy?

Nagrodę, a więc jedną z ośmiu wejściówek, otrzymają pierwsze osoby, które udzielą poprawnej odpowiedzi. Zgłoszenia należy słać poprzez nasz KONTAKT. Na Wasze odpowiedzi czekamy do końca dnia, czyli do północy 22 maja.

Zwycięzcy zostaną poinformowani drogą mailową o szczegółach odbioru biletów.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji