Kolejne trzy medale płockiej Sandy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Od 15 do 18 maja w węgierskim mieście Szeged odbywał się Puchar Świata w Kickboxingu. Wśród blisko tysiąca zawodników z całego świata, w tym ponad stu reprezentantów Polski, godnie pokazali się płocczanie, zdobywając złoto, srebro i brąz.

Na Pucharze Świata Płock reprezentowali zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Sanda Płock – Dagmara Tchorek i Mateusz Dymek.

– Mateusz wystartował w dwóch konkurencjach: Kick-Light oraz Light-Contact Kadetów Starszych do 57 kg – mówi trener zawodników, Piotr Paśnik. – W formule Kick-Light nie miał sobie równych i po trzech stoczonych pojedynkach wywalczył złoty medal. W Light-Contact musiał zadowolić się brązowym medalem – dodaje dumny trener.

Z równie dobrej strony pokazała się Dagmara, która swoich sił spróbowała w formule Low-Kick Juniorek Starszych do 48 kg. W walce finałowej przegrała na punkty i do Płocka wróciła ze srebrnym medalem.

Kolejne występy naszych uzdolnionych zawodników odbędą się już w czerwcu na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Sandzie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji