REKLAMA

Kobiety Audioriver – kolejna odsłona gwiazd

REKLAMA

Organizatorzy Audioriver ogłaszają kolejnych artystów, którzy w ostatni weekend lipca wystąpią na plaży w Płocku. Do pakietu gwiazd dołączyły Zombie Nation live, Minilogue live, Dusky, Surkin, Steffi, Ayah Marar live oraz HVOB live. Zła wiadomość natomiast dla fanów Raresh’a – artysta odwołał swój występ.

Najsłynniejszą z wymienionych postaci jest z pewnością Zombie Nation, którego znamy zarówno z solowych produkcji, jak i duetu ZZT, który tworzy wraz z Tigą. To właśnie u Tigi, w wytwórni Turbo Recordings, wydał on w grudniu swój piąty album autorski, pokazujący że 14 lat po ukazaniu się hitu „Kernkraft 400”, artysta ten wciąż ma bardzo wiele do przekazania.

Zombie Nation – Level

Surkin to także gwiazda electro i choć nie ma tak długiego stażu, jak Zombie Nation, to już remiksowali go tacy artyści, jak A-Trak, Rustie czy Brodinski. On sam na koncie ma album autorski, współpracę z M.I.A. oraz przeróbki produkcji Justice, Ushera i Kavinskiego.

Surkin ft. Canblaster – Stronger

W najnowszym pakiecie artystów tegorocznego Audioriver jest również kilka zupełnie niezwykłych i świeżych postaci. Jednymi z nich jest duet Dusky, który reprezentuje falę artystów mocno rozwijających nowe wcielenie muzyki house. To coś dla fanów Disclosure i Julio Bashmore’a.

Justin Martin – Don’t Go (Dusky Remix)

Z kolei Ayah Marar to wokalistka, której głos mogliśmy usłyszeć w utworach takich gwiazd, jak Calvin Harris, DJ Fresh, Camo & Krooked czy Jack Penate. W zeszłym roku słynna diva postanowiła zająć się solową karierą i wydała płytę „The Real”, na której znajdziemy niezwykle kolorową mieszankę drum & bassu, electro i popu.

Ayah Marar – The RaverŚwieżo po debiutanckim albumie jest także trio HVOB, reprezentujące słynny label Olivera Koletzkiego, Stil Vor Talent. Nazwa grupy to skrót od Her Voice Over Boys, czyli – w wolnym tłumaczeniu – wokalistka i dwóch chłopców. Na płycie ich muzyka to pełne emocji i nastrojowe kompozycje. Na scenie to wokal, żywa perkusja i sporo elektronicznego sprzętu.

HVOB live in Vienna

Na koniec postaci słynne w kręgach house, tech house i techno. Minilogue – znani także jako Son Kite – dosłownie przed kilkoma dniami wydali swój kolejny album, „Blomma”, a Steffi za moment wypuści kompilację „Panorama Bar 05” sygnowaną przez niezwykle ceniony label Ostgut Ton. Steffi to rezydentka słynnego Panorama Baru, a płyta Minilogue zbiera świetne recenzje, więc z pewnością jest na co czekać.

Steffi – Bolier Room

Niestety, organizatorzy festiwalu zmuszeni są odwołać wcześniej zapowiadany występ Raresha.

[quote]Doszło do nieporozumienia pomiędzy agentem bookingowych i artystą. Raresh od wielu miesięcy planował spędzić ostatni lipcowy weekend z rodziną i nie przyjmował żadnych ofert. Agent, niestety, nie miał zaznaczonego tego w swoim kalendarzu i zgodził się na set na Audioriver. Dopiero w ostatnich dniach zorientowali się, że ten występ nie jest jednak możliwy – rzecznik prasowy festiwalu, Łukasz Napora.[/quote]

Minilogue – Animals

Ważna informacja dla osób, które planują uczestniczyć aktywnie w festiwalu – jeszcze tylko do środy 8 maja (włącznie) dwudniowe karnety na Audioriver można zakupić w cenie 130 zł. W czwartek ich cena wzrośnie o 30 zł. Wejściówki dostępne są w salonach Empik, na www.ebilet.pl oraz www.audioriver.pl. Ósma edycja festiwalu odbędzie się w dniach 26-28 lipca 2013. Więcej informacji na www.audioriver.pl.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU