REKLAMA

Już w czerwcu ruszą bezpłatne zajęcia dla młodzieży

REKLAMA

„Cztery Twarze Hip-Hop” to projekt, do którego od początku czerwca młodzież będzie mogła zakwalifikować się poprzez wcześniejsze, bezpłatne zajęcia warsztatowe. Osoby, które dostaną się do projektu, wezmą udział w zajęciach tańca, graffiti, dj-ingu bądź beatboxu. Finał akcji odbędzie się 1 sierpnia br., podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival.

PowiązaneTematy

Projekt ten organizuje Stowarzyszenie Innovacja, dzięki finansowemu wsparciu od Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. Nazwa projektu nie jest przypadkowa, ponieważ ma na celu podkreślenie, że Stowarzyszenie Innovacja działa w czterech nurtach związanych z kulturą hip-hop.

Zajęcia w każdej z dziedzin będą prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Tańcem zajmą się Zolsky oraz Bax i Tomo z Czystej Formy, dj-ingem Spinlab, beatboxem Zorak, a sztuką graffiti Merd z grupy DILLGang – na co dzień związany z polską grupą muzyczną Hemp Gru.

– W ramach projektu, będziemy pod okiem profesjonalistów uczyć się tańca, sztuki graffiti, dj-ingu i beatboxu. Mnie szczególnie interesują zajęcia taneczne. Taniec od zawsze był moją pasją, a dzięki tym zajęciom na pewno nauczę się czegoś nowego i poprawię swoje umiejętności – powiedziała Anita ze Stowarzyszenia Innovacja.Projekt przeznaczony jest jest dla 60 osób, w przedziale wiekowym 13-25 lat, którzy raz na dwa tygodnie wezmą udział w trzygodzinnych wykładach.

Warsztaty potrwają do końca lipca. Finał projektu odbędzie się w trakcie tegorocznej imprezy Polish Hip-Hop Festival.

PetroNews jest patronem medialnym projektu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU