REKLAMA

Już w czerwcu ruszą bezpłatne zajęcia dla młodzieży

REKLAMA

„Cztery Twarze Hip-Hop” to projekt, do którego od początku czerwca młodzież będzie mogła zakwalifikować się poprzez wcześniejsze, bezpłatne zajęcia warsztatowe. Osoby, które dostaną się do projektu, wezmą udział w zajęciach tańca, graffiti, dj-ingu bądź beatboxu. Finał akcji odbędzie się 1 sierpnia br., podczas tegorocznej edycji Polish Hip-Hop Festival.

Projekt ten organizuje Stowarzyszenie Innovacja, dzięki finansowemu wsparciu od Fundacji Fundusz Grantowy dla Płocka. Nazwa projektu nie jest przypadkowa, ponieważ ma na celu podkreślenie, że Stowarzyszenie Innovacja działa w czterech nurtach związanych z kulturą hip-hop.

Zajęcia w każdej z dziedzin będą prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów. Tańcem zajmą się Zolsky oraz Bax i Tomo z Czystej Formy, dj-ingem Spinlab, beatboxem Zorak, a sztuką graffiti Merd z grupy DILLGang – na co dzień związany z polską grupą muzyczną Hemp Gru.

– W ramach projektu, będziemy pod okiem profesjonalistów uczyć się tańca, sztuki graffiti, dj-ingu i beatboxu. Mnie szczególnie interesują zajęcia taneczne. Taniec od zawsze był moją pasją, a dzięki tym zajęciom na pewno nauczę się czegoś nowego i poprawię swoje umiejętności – powiedziała Anita ze Stowarzyszenia Innovacja.Projekt przeznaczony jest jest dla 60 osób, w przedziale wiekowym 13-25 lat, którzy raz na dwa tygodnie wezmą udział w trzygodzinnych wykładach.

Warsztaty potrwają do końca lipca. Finał projektu odbędzie się w trakcie tegorocznej imprezy Polish Hip-Hop Festival.

PetroNews jest patronem medialnym projektu.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Popularne Dyskusje

Reklama

Przeczytaj

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU