REKLAMA

Jarmark Bożonarodzeniowy z atrakcjami

REKLAMA

Od piątku, 5 grudnia na płockiej Starówce będzie już można spotkać… Mikołaja, taszczącego swój worek pełen prezentów. A to tylko jedna z atrakcji Jarmarku Bożonarodzeniowego. Aby zobaczyć co jeszcze przygotowali organizatorzy, koniecznie musicie się wybrać na Stare Miasto w najbliższy weekend.

PowiązaneTematy

Już za kilka dni przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia ruszą pełną parą. Półki w sklepach już uginają się od świątecznych gadżetów, a gospodynie domowe planują, jakie potrawy podadzą na świąteczny stół. W doborze prezentów, ozdób świątecznych czy nawet dań, może płocczanom pomóc Jarmark Bożonarodzeniowy, który przez najbliższy weekend będzie trwał w naszym mieście na Starym Rynku.

Od 5 do 7 grudnia płocką Starówkę zapełnią stragany i stoiska, na których będzie można kupić praktycznie wszystko co kojarzy się ze świętami. Zatem od wyrobów rękodzielniczych, tj. ozdoby choinkowe, biżuterię czy zabawki, poprzez wina z najwyższej półki, aż po świąteczne smakołyki – płocczanie i nie tylko, będą mogli nabyć praktycznie wszystko co sprawi, że świąteczna atmosfera zagości w domach.Będzie to druga edycja jarmarku. Organizatorami są Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna, Agencja Rewitalizacji Starówki oraz Muzeum Mazowieckie. Impreza ma trwać od piątku do soboty, w godzinach od 10 do 18, a w niedzielę od godziny 10 do 16. Podobnie jak w roku poprzednim, jarmark odwiedzą wystawcy z całej Polski – zatem nie zabraknie potraw regionalnych. Ale to nie wszystko, bo organizatorzy pomyśleli także o atrakcjach. Między innymi będzie można spotkać już wspomnianego Mikołaja, posłuchać harcerskiego zespołu „Dzieci i Płocka” czy pojeździć na łyżwach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU