REKLAMA

Jak wprowadzić swoją firmę do Internetu?

REKLAMA

Chcesz wprowadzić swoją firmę do mediów społecznościowych? Mieć profil na Facebooku, Instagramie czy Snapchacie? A może nie wiesz, w jaki sposób prowadzić taką stronę? Jeśli tak, to kwietniowy czwartek social media jest dla ciebie.

PowiązaneTematy

Już 28 kwietnia w klubie POOFA po raz drugi spotkają się pracownicy agencji social media, freelencerzy, specjaliści od PR, właściciele biznesów i sklepów internetowych, a także ludzie, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w social media. Tym razem organizatorzy i prelegenci postarają się odpowiedzieć na pytanie, jak radzić sobie podczas kryzysu w mediach społecznościowych oraz dlaczego warto monitorować naszą markę w Internecie. Na „Czwartek Social Media w Płocku” przyjadą:  • Monika Czaplicka – znana w Polsce ekspertka od kryzysów w social media, autorka książki „Zarządzanie kryzysem w social media”
  • Jagoda Prętnicka-Markiewicz – reprezentuje firmę Senti One. Opowie o tym, dlaczego opłaca się monitorować swoją markę w Internecie.
  • Piotr Kosek – youtuber prowadzący kanał „Astrofaza”, płocczanin, zaprezentuje się w bloku „Rób Internety w Płocku”, udzieli wywiadu na temat swoich doświadczeń w prowadzeniu vloga.

Spotkanie „Czwartek Social Media w Płocku” jest bezpłatne i odbędzie się 28 kwietnia o godz 17 w klubie POOFA. PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU