Jak polecieć nad Płockiem? Odgadnij, gdzie zrobiono 24 zdjęcia

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Do 30 października na terenie Galerii Mazovia można oglądać ekspozycję mistrza świata w motoparalotniarstwie – Wojciecha Bógdała. Dla tych, którzy mają adrenalinę w żyłach, Mazovia szykuje również niespodziankę.

29 i 30 października naszego Mistrza Świata będzie można spotkać w Galerii Mazovia osobiście. To dobra okazja, żeby zrobić sobie z nim zdjęcie, ale i mieć okazję na wspólny lot w przestworzach. Każdy bowiem, kto do 7 listopada br. odgadnie 24 miejsca na terenie Płocka sfotografowanych z lotu ptaka przez Wojtka Bógdała, które są wystawione w Galerii Mazovia, i wypełni kupon, weźmie udział w losowaniu nagrody, którą jest voucher na lot motoparalotnią z mistrzem świata.

– Do niedzieli, 30 października, zapraszam do odwiedzenia mojego stoiska w Galerii Mazovia w Płocku – zaprasza Wojtek Bógdał. – Można będzie dowiedzieć się nieco o sporcie motoparalotniowym, obejrzeć sprzęt, galerię zdjęć oraz kilka filmów o tematyce lotniczej. Będzie możliwość spotkania się ze mną w weekend, odpowiem na wszystkie pytania związane z lataniem na paralotniach. Zapraszam też do wzięcia udziału w minikonkursie, który polega na odgadnięciu fotozagadek lotniczych związanych z Płockiem. Nagrodą jest lot widokowy na motoparalotni. Pozdrawiam i zapraszam! – zachęca mistrz świata.

Wojciech Bógdał to członek Motoparalotniowej Kadry Narodowej – aktualny Mistrz Polski (2016), podwójny Wicemistrz Europy (2016), drugi Wicemistrz Świata (2016), indywidualny Mistrz Świata (2015) i Mistrz Europy (2014) w slalomach motoparalotniowych. Mistrz Świata w sztafecie, trzykrotny drużynowy Mistrz Świata. Podwójny Mistrz (2015) i podwójny Wicemistrz (2014) Polski w slalomach i konkurencjach klasycznych.

Z motoparalotniarstwem związany jest od trzeciego roku życia, za sprawą swojego ojca, Dariusza, zajmującego się fotografią i filmem lotniczym. W 2013 r. szturmem wszedł do grona najlepszych pilotów motoparalotniowych na świecie. Jest studentem płockiej filii Politechniki Warszawskiej.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie Galerii Mazovia.

Zobaczcie, jak wygląda nasz lot z Wojtkiem nad Płockiem.

Latałam nad Płockiem z mistrzem!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji