REKLAMA

Iwaniak, Wolbach, Sosnowski – sprawdźcie spory pakiet #hot16challenge 2 [FILMY]

REKLAMA

Minęło zaledwie kilka dni, a akcja #hot16challenge 2 w Płocku ma coraz większy oddźwięk. Swoją propozycję wrzucił poseł Arkadiusz Iwaniak, przed mikrofonem stanął radny Mariusz Pogonowski, a i przedstawiciel naszej redakcji dorzucił coś od siebie…

Ponad 3 mln zł znajduje się na koncie akcji w ramach akcji #hot16challenge 2, którą zainicjował Solar na SiePomaga.pl. Zasada jest prosta – każda nominowana osoba ma wpłacić dowolną kwotę na zbiórkę, która posłużyć ma walce z koronawirusem oraz wykonać 16-wersową zwrotkę i udostępnić nagranie.

PowiązaneTematyCały czas otrzymujemy od Was linki z nagraniami kolejnych „szesnastek”. Stworzenia swojego nagrania podjęli się też płoccy politycy. Szesnastkę opublikował na przykład poseł Arkadiusz Iwaniak, radny Mariusz Pogonowski czy były radny Michał Sosnowski.

Przedstawiciel naszej redakcji także podjął rzuconą mu rękawicę, choć tworzeniem muzyki zajmował się dawno temu (tworzył pod pseudonimem Negoz). Może jednak będzie to iskra, tworząca płomień ponownej weny?

W akcji nie zabrakło przedstawicieli płockiej sceny muzycznej – możemy oglądać wykonania Ryszarda Wolbacha czy Piotra Kwiatkowskiego.

Mamy też przedstawiciela POKiS, lektora i trenera emisji głosu Mateusza Zabłockiego, który kolejny raz udowodnił potęgę swojego wokalu.To, co nas osobiście cieszy, to rozkwit płockiej sceny hip-hopowej, która jeszcze kilka lat temu była naprawdę potężna. Czy niespodziewanie #hot16challenge2 stanie się powodem powrotu dawnych lokalnych artystów tej sceny muzycznej? Mamy nadzieję, że tak się stanie, w końcu to w Płocku organizowany jest festiwal, na którym króluje rap.

Zobaczcie pozostałe wykonania, które otrzymaliśmy od naszych czytelników.

Zobaczcie jak rapują w Płocku – nominacja m.in. dla prezydenta i radnych [DUŻO #hot16challenge]

#Hot16challenge2 w wykonaniu proboszcza płockiej parafii. Kto jeszcze rapował dla służby zdrowia?

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU