ADVERTISEMENT

Gwałtowne hamowanie autobusu w Płocku. Kobieta w szpitalu

ADVERTISEMENT

W środę koło południa na ul. Bielskiej wymuszono na kierowcy autobusu gwałtowne hamowanie. W wyniku zdarzenia ucierpiała kobieta. 68-latka wymagała hospitalizacji.

Komenda Miejska Policji w Płocku informuje, że 27 marca w wyniku gwałtownego hamowania autobusu ucierpiała 68-letnia kobieta. Do wypadku doszło przez gwałtowny manewr innego uczestnika ruchu, który wymusił hamowanie na kierowcy autobusu. Do wypadku doszło około godziny 12 na ul. Bielskiej w Płocku.

– Policjanci wstępnie ustalili, że kierujący (na tę chwilę nieustalony) wykonując manewr skrętu w lewo, wymusił na kierującym autobusem gwałtowne hamowanie, w wyniku czego pasażerka autobusu przewróciła się. 68-latka z Płocka z obrażeniami niezagrażającymi życiu zabrana została do szpitala na badania – informuje sierż. szt. Marta Lewandowska rzecznik KMP w Płocku.

Policjanci są w trakcie ustalania okoliczności wypadku.

PowiązaneTematy

Tego dnia policjanci z Płocka zatrzymali również pijanego kierowcę. Do zatrzymania doszło na ul. Kutnowskiej. Funkcjonariusze dostali także zgłoszenie o uszkodzeniu samochodu marki ford fiesta na ul. Dąbrówka w Płocku. Szacowana wartość strat to 1300 zł.

Gdzie radar?

28 marca policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego będą pełnić służby w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 14-22 trasie Płock-Sikórz-Brudzeń-Sobowo-Płock.