REKLAMA

Gwałtowne hamowanie autobusu i ranni oraz muzykalny złodziej

REKLAMA

Do jednego wypadku i 12 kolizji doszło minionej doby na terenie Płocka i powiatu płockiego. Miały też miejsce trzy kradzieże.

Wspomniany wypadek miał miejsce 21 grudnia w Płocku. Jadąc Al. Kobylińskiego, kierujący autobusem Komunikacji Miejskiej został zmuszony do nagłego hamowania przez inny pojazd, w wyniku czego trzy osoby doznały obrażeń i zostały zabrane do szpitala.

O jeszcze jednym wypadku płocką policję poinformowano dopiero 21 grudnia, choć miał miejsce 17 grudnia. W miejscowości Kozłowo kierujący samochodem ciężarowym potrącił prawidłowo jadącego rowerzystę. W wyniku zdarzenia, mężczyzna trafił do szpitala.Niestety, na drogach nie zabrakło nietrzeźwych kierowców, tym razem policjanci zatrzymali takich delikwentów w Nowym Duninowie i Szczytnie. 11 osób doprowadzono do izby nietrzeźwych.

Minionej doby doszło także do trzech zdarzeń kryminalnych:

  • w nocy z 20 na 21 grudnia w Płocku przy ul. 1 Maja włamano się do pojazdu, skąd skradziono radio, konsolę PSP i dokumenty o łącznej wartości 1.220 zł,
  • w nocy z 20 na 21 grudnia w miejscowości Czermno (gm. Gąbin) umuzykalniony złodziej włamał się do jednego z domów, skąd skradł… instrumenty muzyczne o wartości 2.900 zł,
  • pomiędzy 10 a 21 grudnia w Śniegocinie (gm. Radzanowo) włamano się do pomieszczeń gospodarczych i skradziono alkohol oraz wędki o łącznej wartości 600 zł.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. RobinChud says:

    „alkohol oraz wędki” – pakiet był przygotowany do wyprawy ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU