Gwałcił i kradł. Jest poszukiwany listem gończym

ADVERTISEMENT

Radomska policja poszukuje Tomasza Kosika, oskarżonego o gwałty i kradzieże. Wydany został za nim Europejski Nakaz Aresztowania przez Sąd Okręgowy w Radomiu.

Mieszkaniec Radomia, Tomasz Kosik, syn Włodzimierza (ur. 22.10.1979 r. w Radomiu) jest poszukiwany na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia m.in. za zgwałcenia i kradzieże. Ostatnio mężczyzna posługiwał się dokumentami na nazwisko Tomasz Wójcik i przebywał w Bielsku Białej, gdzie pracował na budowach oraz w pizzerii. Obecnie może przebywać w dowolnym miejscu Polski, stąd komunikat policji. Mężczyzna poszukiwany jest od 2000 roku.

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu zwraca się z prośbą do osób, które znają miejsce pobytu poszukiwanego o kontakt z najbliższą jednostką policji, prokuraturą lub sądem. – Jednocześnie informujemy, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat – ostrzega policja.

Wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego mężczyzny należy zgłaszać pod numer 112 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu pod nr tel. 48 345 26 34.

PowiązaneTematy