Kolejny kierowca bmw stracił prawo jazdy w Płocku

ADVERTISEMENT

Płoccy policjanci informują o kolejnym w ostatnim czasie zatrzymaniu kierowcy, prowadzącego samochód marki BMW, które skończyło się zabraniem prawa jazdy. Mężczyzna jechał ul. Popłacińską z prędkością 105 km/h.

W środę płoccy policjanci zabrali prawo jazdy kierowcy, który pędził swoim bmw ul. Popłacińską w Płocku.

– Policjanci płockiej drogówki zatrzymali prawo jazdy kierującemu, który w obszarze zabudowanym w Płocku na ul. Popłacińskiej poruszał się swoim bmw z prędkością 105 km/h – informuje sierż. szt. Marta Lewandowska, rzecznik KMP w Płocku.

To już kolejny taki przypadek w ostatnich dniach. Czy to policjanci są wyczuleni na kierowców tej marki aut, czy może wspomniani kierowcy częściej powodują kłopoty?

PowiązaneTematy

Tego dnia funkcjonariusze z Komendy Miejskiej w Płocku zatrzymali również kierowcę, który posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Do zatrzymania doszło w Płocku na al. Kilińskiego.

20 marca policjanci dostali też zgłoszenie o kradzieży artykułów spożywczych w sklepie przy ul. Narodowych Sił Zbrojnych. Szacowana wartość produktów to ponad 570 zł.

W ostatniej dobie odnotowano 12 kolizji, z czego 10 miało miejsce w Płocku. Funkcjonariusze w tym czasie doprowadzili do izby wytrzeźwień 7 osób.