REKLAMA

Gorąca, słoneczna Andaluzja zawitała do Płocka!

REKLAMA

Znany już wielu płocczankom i płocczanom Salon Urody Abacosun zmienił swoją lokalizację. Wystrój nowej siedziby zachwyca i, jak przyznaje właścicielka salonu, inspirowany jest oryginalną stylistyką południa Hiszpanii.

Przy ulicy Jesiennej 6 wyróżnia się budynek, na którym umieszczona jest wyraźna nazwa Salonu Urody Abacosun. Podczas otwarcia, które miało miejsce w połowie kwietnia, klienci po raz pierwszy mieli okazję zobaczyć, jak wygląda ich ulubiony Salon Urody w nowej odsłonie.

Już od samego wejścia w oczy rzuca się oryginalny wystrój lokalu. Duże, charakterystyczne logo sieci Abacosun wita klientów w recepcji. Podświetlane schody i sufity dodają wnętrzu elegancji. W każdym pomieszczeniu wzrok przyciągają oryginalne, lampy oraz podświetlane, ozdobne płytki w andaluzyjskie wzory.

Salon Urody Abacosun Płock

Dlaczego płocki Abacosun zmienił swoją siedzibę?

– Poprzedni lokal stał się dla nas za mały – przyznaje Iwona Tunyan, właścicielka Salonu Urody. – Nasi klienci zgłaszali nam problemy ze zbyt małym parkingiem, a ponieważ rozszerzyliśmy zakres usług, potrzebowaliśmy większej ilości pomieszczeń. Teraz mamy wszystko w jednym miejscu, większy parking, a przy okazji zmiany siedziby, zmieniliśmy również estetykę wnętrz, sprowadzając niejako kawałek Andaluzji do naszego miasta. Dzięki temu klienci odwiedzający nasz Salon mogą zrelaksować się podczas zabiegów, oddając się w ręce najlepszych specjalistów – wyjaśnia pani Iwona.

Salon Urody Abacosun Płock

Podczas oficjalnego otwarcia nowej lokalizacji, nie zabrakło osobowości świata kosmetycznego. Roland Sipowicz, współtwórca marki Abacosun, omówił nowe trendy w kosmetologii, które od teraz dostępne są dla klientów płockiego Salonu Urody Abacosun. Wykwintne przekąski przygotowane przez Joannę Sienkiewicz, pyszne sushi z Inari Sushi czy smaczne ciasta przygotowane przez Sjuzannę Sargsyan, stały się smakowitym dopełnieniem rangi uroczystości. Płocki Salon Abacosun zorganizował też atrakcyjne konkursy dla klientów, a specjalną prezentację swoich przepięknych wyrobów – nakryć głowy, kapeluszy i toczków – udostępniła Marta Galińska z warszawskiej firmy Martoczki.

Gościem specjalnym wydarzenia była wokalistka Magda Femme, która korzysta z usług Salonu Urody Abacosun przy okazji pobytu w Płocku.Co robi piosenkarka, żeby wyglądać tak pięknie? – Jesteś niezmiernie miła – zaśmiała się Magda. – Piękno to jest pojęcie względne. Ja uważam, że aby czuć się dobrze sama ze sobą, należy o siebie zadbać. I nie zawsze wystarczy nałożyć krem i poleżeć w wannie z pianą. Czasem trzeba zaufać specjalistom, ponieważ już po 25. roku życia powinniśmy o naszą skórę zadbać w specjalny sposób – stwierdziła Magda Femme.

Magda Femme

Jak przyznała, Salon Urody Abacosun to miejsce, które oprócz tego, że wygląda pięknie, świadczy usługi w szerokim zakresie.

– Można tutaj oddać się w ręce specjalistów. Wachlarz zabiegów jest tak ogromny, że wydaje mi się, iż każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego do swojego wieku czy rodzaju skóry. Ale oprócz zadbania o siebie, nie należy dać się zwariować kolorowym czasopismom, bo ludzie naprawdę nie wyglądają tak, jak celebryci na okładkach. Warto pogodzić się z wiekiem, bo zawsze jesteśmy w jakimś wieku, albo zbyt młodym, albo zbyt dojrzałym. Jak zaakceptujemy siebie i do tego o siebie zadbamy, to na pewno będziemy czuć się dobrze – podsumowała Magda Femme.

Salon Urody Abacosun
ul. Jesienna 6 lok. 1
09-400 Płock
tel. 570-960-281

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU