REKLAMA

Tajlandia zawitała do Płocka!

REKLAMA

Nieco ponad miesiąc temu został otwarty jedyny w Płocku Salon Masażu. I to jakiego – tajskiego! Sercem Salonu są jego Masażystki: Muu oraz Yii. Obie panie ukończyły najlepszą szkołę masażu tajskiego w Świątyni Wat Po w Bangkoku, posiadają też kilkuletnie doświadczenie w wykonywaniu masażu.

thaihouse-1
Fot. Thai House & Spa

Nowo otwarty Salon Masażu Tajskiego Thai House & Spa przy ul. Sucharskiego 6 chce przybliżyć nam oblicze Tajlandii. Większość elementów wystroju, dekoracji została przywieziona prosto z tej „Krainy uśmiechu”. Ubrania, akcesoria do masażu, nawet prześcieradła oraz, co najważniejsze, oleje, kremy, maści do masażu – to wszystko przenosi nas w ten niesamowity klimat. Od wejścia można poczuć niespotykany zapach olejków i mydełek.

PowiązaneTematy

Fot. Thai House & Spa
Fot. Thai House & Spa

Skąd pomysł na Salon Masażu Tajskiego? Właściciel opowiada, że wystarczyła jedna wycieczka do Tajlandii, żeby zakochać się w tym miejscu. – Słońce, uśmiechnięci i pomocni ludzie, brak pośpiechu i wszechobecne masaże! Nie sposób było odmówić sobie choćby jednego dziennie – to uzależnia. W Tajlandii masaże to tradycja, sztuka, a także jeden z filarów medycyny. Szybko dało się zauważyć ich efekty, w postaci zwiększonej energii, rozładowania napięci mięśni, lepszego snu oraz ogólnej poprawy samopoczucia – opowiada. Dlatego też postanowił przenieść choć część tego klimatu do Płocka.

Fot. Thai House & Spa
Fot. Thai House & Spa

Klasyczny masaż tajski nie przypomina w niczym naszych tradycyjnych masaży. W masażu tym przede wszystkim uciskane są określone punkty na całym ciele – począwszy od stóp, a następnie kolejnych partii ciała, idąc w kierunku głowy. Masaż tajski wykonywany jest nie tylko dłońmi, ale także kciukami, nadgarstkami, przedramionami, a nawet łokciami, kolanami i stopami.

Masażysta wykorzystuje tu rozmaite techniki, głównie rytmiczny, powolny nacisk ciałem, a także elementy rozciągania, pracy z kanałami energetycznymi oraz biernej jogi – z tego względu masaż tajski bywa nazywany „jogą dla leniwych”. Rozciąganie mięśni ciała powoduje ich rozluźnienie oraz zwiększenie zasięgu ruchów. Masaż zapewnia głęboki relaks, doskonale odpręża i redukuje zmęczenie mięśni i stawów. Ma na celu przewrócenie harmonii organizmu – odblokowuje przepływ energii, pozytywnie oddziałuje na krążenie krwi i limfy, wzmacnia układ odpornościowy organizmu.

Co czeka na nas w Thai House & Spa?

Fot. Thai House & Spa
Fot. Thai House & Spa

Przede wszystkim Salon zaprasza na klasyczny masaż tajski, refleksoterapię, czyli masaż stóp, na których znajdują się punkty refleksologiczne, odpowiadające za pracę całego ciała, masaż ramion, pleców i głowy, niwelujący napięcia. Masażystki w szczególny sposób zajmą się osobami starszymi oraz sportowcami.

Jeśli szukamy całkowitego relaksu, odprężenia to najlepiej wybrać się na masaż gorącymi olejkami aromatycznymi. To przyjemność dla zmysłów! Mamy również coś specjalnie dla kobiet – masaż ujędrniający – Masażystki w szczególny sposób zadbają o uda, pośladki i brzuch. A po masażu zaproszą Cię na pyszną herbatkę. Co ważne, z masażu można skorzystać codziennie nawet do godz. 22 oraz w weekend.

Fot. Thai House & Spa
Fot. Thai House & Spa

Salon masażu to także idealne miejsce na randkę czy damskie pogaduchy. – Nie ma nic przyjemniejszego od oderwania się od codziennej rutyny, wyłączenia telefonu, zostawienia dzieci w domu i zabrania przyjaciółki na taki relaks! Łóżka stoją obok siebie, ale jesteśmy zasłonięte, jednocześnie możemy poplotkować, jak i zachować swoją prywatność. No i te cudowne ręce tajskich masażystek! – mówi jeden z gości Salonu.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu lub chcesz podarować chwilę odprężenia ważnej dla Ciebie osobie, Thai House & Spa daje Ci taką możliwość, dzięki specjalnym zaproszeniom z upominkiem.

Serdecznie zapraszamy!

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na www.thaihouse.pl oraz na Facebooka.
Thai House & Spa
Ul. Sucharskiego 6 lok. 9
Płock, Podolszyce Północne
Kontakt: 572-285-902