Głosuj na płocczankę. Startuje w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

0

Uczennica płockiej “Jagiellonki” została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego pn. “Droga do Niepodległej Polski”. Teraz można zagłosować na jej pracę w konkursie o nagrodę publiczności.

Praca autorstwa  Sylwii Majerskiej

Praca autorstwa Sylwii Majerskiej

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z okazji Święta Niepodległości zaprosił młodzież do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „Droga do niepodległej Polski”. Prace należało przesyłać do 4 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpiło 10 listopada 2016 r. Nagrodą było m.in. zaproszenie do Sejmu na spotkanie z wicemarszałkiem.

Wśród 12 najlepszych prac jest też dzieło naszej płocczanki: Sylwii Majerskiej z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Płocku. Teraz trwa walka o nagrodę publiczności i głosowanie w postaci polubień przy zdjęciu w linku na Facebooku.

Zapraszamy do głosowania na pracę Sylwii – nagrodę publiczności otrzyma praca z największą ilością polubień. Dzieła młodych artystów można podziwiać na wystawie w Sejmie.

Zagłosuj na pracę płocczanki przez polubienie

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed
0

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje