Głosuj na płocczankę. Startuje w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

0

Uczennica płockiej “Jagiellonki” została laureatką ogólnopolskiego konkursu plastycznego pn. “Droga do Niepodległej Polski”. Teraz można zagłosować na jej pracę w konkursie o nagrodę publiczności.

Praca autorstwa  Sylwii Majerskiej

Praca autorstwa Sylwii Majerskiej

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka z okazji Święta Niepodległości zaprosił młodzież do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym pn. „Droga do niepodległej Polski”. Prace należało przesyłać do 4 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpiło 10 listopada 2016 r. Nagrodą było m.in. zaproszenie do Sejmu na spotkanie z wicemarszałkiem.

Wśród 12 najlepszych prac jest też dzieło naszej płocczanki: Sylwii Majerskiej z Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły w Płocku. Teraz trwa walka o nagrodę publiczności i głosowanie w postaci polubień przy zdjęciu w linku na Facebooku.

Zapraszamy do głosowania na pracę Sylwii – nagrodę publiczności otrzyma praca z największą ilością polubień. Dzieła młodych artystów można podziwiać na wystawie w Sejmie.

Zagłosuj na pracę płocczanki przez polubienie

Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl PlockiStyl9

Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice Płocka, aby wybrać osoby, którym jeszcze zimowa,…


Ostatnie Informacje

Konkursy
Rozdajemy Lekkie Ciacho!

Specjalnie dla czytelników PetroNews, Lekkie Ciacho, które dostarcza płocczanom pyszne desery bez cukru, przekazuje swoje wypieki do spróbowania. Wystarczy przyjść…