Energa-Operator zaprasza płockie firmy do współpracy

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 stycznia o godzinie 10 przedsiębiorcy z naszego regionu będą mogli uczestniczyć w spotkaniu organizowanym w siedzibie płockiego oddziału Energa-Operator przy ulicy Wyszogrodzkiej 106. Firma proponuje rejestrację przedsiębiorstw, które będą mogły wykonywać dla niej prace za 105 mln zł.

Spółka w ten sposób chce zachęcić i zaprosić do współpracy przedsiębiorstwa, realizujące prace budowlane elektroenergetyczne oraz usługi projektowe. Energa-Operator planuje zlecić prace związane z rozbudową i modernizacją sieci zaplanowaną na 2014 rok. W naszym regionie wartość tych robót ma wynieść 105 mln złotych.

Cel tej akcji to budowa konkurencyjnego rynku usług budowlano-energetycznych. Zaproszenie skierowane jest nie tylko do dużych przedsiębiorców, ale również do mniejszych lokalnych firm, a także podmiotów, których pracownicy dysponują uprawnieniami i szkoleniami, ale które nie posiadają doświadczenia w realizacji podobnych prac.
Energa chce umożliwić im współpracę i rozwój w tym kierunku. Z doświadczenia spółki wynika, że prace wykonywane przez firmy zewnętrzne charakteryzują się wysoką jakością przy konkurencyjnych cenach. Jednak Energa zapowiada, że będzie przywiązywała dużą wagę do zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Firmy, które będą lekceważyły przepisy nie będą miały możliwości podjęcia współpracy.

Aby ułatwić życie przedsiębiorcom, a tym samym zaoszczędzić czas przyszłym kontrahentom. Energa-Operator stworzyła w ubiegłym roku rejestr kwalifikowanych wykonawców. Obecność w rejestrze gwarantuje uproszczenie I przyśpieszenie procesów formalnych udzielania zamówień. Wpis do rejestru jest bezpłatny. Zasady obecności w rejestrze omówione zostaną na spotkaniach organizowanych przez spółkę w dniach 8-17 stycznia 2014 r.

W celu usprawnienia organizacji spotkań Energa-Operator prosi o potwierdzenie obecności poprzez wysłanie wiadomości email na adres: rejestrwykonawcow@energa.pl.

Opr. Lena Rowicka.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji