REKLAMA

Dzień Chemika w tym roku bez imprez towarzyszących

REKLAMA

Epidemia koronawirusa spowodowała już odwołanie wielu imprez w Płocku. Kolejną są atrakcje, które towarzyszyły obchodom Dnia Chemika – ORLEN Olimpiada, piknik dla mieszkańców, Talentiada czy koncerty.

Powoli w Polsce rezygnujemy z obostrzeń, co daje nadzieję na przywrócenie organizacji imprez. Niestety, niektóre, coroczne wydarzenia nie mają już szans na organizację.

PowiązaneTematy

– Złagodzenie obostrzeń w postaci wprowadzenia możliwości odbywania się imprez do 150 osób to przyzwolenie dla organizacji małych uroczystości – potwierdza nasze przypuszczenia biuro prasowe PKN ORLEN. – W dalszym ciągu nie jest możliwa organizacja imprez masowych. A taką właśnie imprezą jest „Dzień Chemika”, w którym w zawodach sportowych dla amatorów (ORLEN Olimpiada), piknikach czy koncertach uczestniczy średnio około 20-30 tysięcy osób – tłumaczą w Koncernie.Jak dodają, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pracowników PKN ORLEN oraz mieszkańców Płocka i okolic, a także z uwagi na stan epidemii i wprowadzone obostrzenia, PKN ORLEN zdecydował o odstąpieniu w 2020 roku od organizacji „Dnia Chemika” w tradycyjnej formie.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU