REKLAMA

Dżem zwieńczył Juwenalia Płockie 2015 [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W sobotę – ostatni dzień Juwenaliów Płockich 2015 – odbył się koncert główny, którego największą gwiazdą był zespół Dżem.

PowiązaneTematy

23 maja, oprócz największej gwiazdy wieczoru, na płockiej scenie, zlokalizowanej na terenach zielonych Politechniki Warszawskiej, wystąpiły zespoły: Vataha, Skafander, Majestic, Farben Lehre oraz Mrozu.

Oczywistym było, że przy sprzyjającej pogodzie oraz występie zespołu Dżem, który niewątpliwie był największym magnesem, przyciągającym ludzi na to wydarzenie, na występach zjawi się wielu widzów – i tak właśnie się stało.

Kilkoro z nich udało nam się zapytać, co sądzą o tegorocznych koncertach.

– Koncerty były na dobrym poziomie – skomentował Adam. – Widać było jednak, że skierowane zostały nie tylko do studentów, lecz również do mieszkańców Płocka – dodał.

– Bardzo mi się podobało – powiedział Maciej. – Jestem fanem zespołu Dżem, byłem już na kilku ich koncertach i w związku z tym nie posiadam się z radości, że po raz kolejny mogłem uczestniczyć w jednym z nich. Pozostałe zespoły również zagrały bardzo fajnie – podsumował.– Można było posłuchać dobrej muzyki i spędzić miło czas w gronie znajomych – przekazała nam Kasia. – Publiczność zjawiła się w takiej liczbie, jakiej oczekiwałam – dodała.

Dowiedzieliśmy się również ciekawej informacji, dotyczącej tegorocznego Myta.

– W tym roku zbieraliśmy pieniądze na szczytny cel, a dokładnie na dzieci z autyzmem – powiedział Arkadiusz Szałkowski, założyciel komitetu organizacyjnego Myto 2015. – Na organizację, której przekażemy pieniądze, wybraliśmy płockie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem „Odzyskać Więzi”. W przerwie pomiędzy koncertami, przedstawicielka tego stowarzyszenia odebrała czek na 10.041 złotych, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się, że możemy pomagać innym – zakończył.

PetroNews był patronem medialnym Juwenaliów Płockich 2015.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU