REKLAMA

Dżem zwieńczył Juwenalia Płockie 2015 [ZDJĘCIA]

REKLAMA

W sobotę – ostatni dzień Juwenaliów Płockich 2015 – odbył się koncert główny, którego największą gwiazdą był zespół Dżem.

23 maja, oprócz największej gwiazdy wieczoru, na płockiej scenie, zlokalizowanej na terenach zielonych Politechniki Warszawskiej, wystąpiły zespoły: Vataha, Skafander, Majestic, Farben Lehre oraz Mrozu.

PowiązaneTematy

Oczywistym było, że przy sprzyjającej pogodzie oraz występie zespołu Dżem, który niewątpliwie był największym magnesem, przyciągającym ludzi na to wydarzenie, na występach zjawi się wielu widzów – i tak właśnie się stało.

Kilkoro z nich udało nam się zapytać, co sądzą o tegorocznych koncertach.

– Koncerty były na dobrym poziomie – skomentował Adam. – Widać było jednak, że skierowane zostały nie tylko do studentów, lecz również do mieszkańców Płocka – dodał.

– Bardzo mi się podobało – powiedział Maciej. – Jestem fanem zespołu Dżem, byłem już na kilku ich koncertach i w związku z tym nie posiadam się z radości, że po raz kolejny mogłem uczestniczyć w jednym z nich. Pozostałe zespoły również zagrały bardzo fajnie – podsumował.

– Można było posłuchać dobrej muzyki i spędzić miło czas w gronie znajomych – przekazała nam Kasia. – Publiczność zjawiła się w takiej liczbie, jakiej oczekiwałam – dodała.

Dowiedzieliśmy się również ciekawej informacji, dotyczącej tegorocznego Myta.

– W tym roku zbieraliśmy pieniądze na szczytny cel, a dokładnie na dzieci z autyzmem – powiedział Arkadiusz Szałkowski, założyciel komitetu organizacyjnego Myto 2015. – Na organizację, której przekażemy pieniądze, wybraliśmy płockie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem „Odzyskać Więzi”. W przerwie pomiędzy koncertami, przedstawicielka tego stowarzyszenia odebrała czek na 10.041 złotych, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni i cieszymy się, że możemy pomagać innym – zakończył.

PetroNews był patronem medialnym Juwenaliów Płockich 2015.