REKLAMA

Disco polo na boisku. Gdzie?

REKLAMA

Już w najbliższy weekend na boisku w Wykowie odbędzie się „Disco Boisko”. Będą gwiazdy muzyki disco polo, zawody strażackie oraz gry i zabawy dla całych rodzin.

PowiązaneTematy

Power Boy, Bobi, Mejk, Taste – m.in. te gwiazdy wystąpią w najbliższą sobotę, 24 czerwca, na stadionie w podpłockim Wykowie. To właśnie tam Gminny Ośrodek Kultury w Słupnie organizuje pierwszą edycję „Disco Boisko”.

– Takiej imprezy na terenie gminy jeszcze nie było – powiedział w rozmowie z nami Tomasz Wiktorowski, dyrektor GOK Słupno. – Muzyka disco polo wraca do łask. Staje się trendy, dlatego też w takich rytmach przywitamy tegoroczne wakacje. Chcemy stworzyć imprezę dla całych rodzin. Póki co w sobotę, lecz plany są takie, by rozciągnąć ją na cały weekend – zdradził.

Dwudniowe „Disco Boisko” to jednak pieśń przyszłości – choć nieodległej, bowiem pomysł ten ma zostać zrealizowany już za rok. Póki co fani muzyki disco będą musieli zadowolić się jednodniową zabawą. A jest czym się cieszyć, bo poza koncertami zaplanowano sporo atrakcji.

– Chcieliśmy stworzyć lekką, letnią zabawę dla każdego – tłumaczył Wiktorowski. – W założeniach stworzymy piknik rodzinny zwieńczony pokazem pirotechnicznym – zapewniał dyrektor GOK-u w Słupnie.

Impreza startuje o godzinie 14. Na wszystkich chętnych czekają zawody strażackie, zabawy i konkursy z nagrodami, kiermasz rękodzieła, food trucki, grill bar, dmuchańce dla dzieci, wspomniany już pokaz pirotechniczny oraz nocną zabawę z DJ’em.Na rozstawionej scenie – poza sześcioma zespołami disco polo – wystąpią też podopieczni  GOK-u w Słupnie.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Będzie duża impreza dla miłośników disco polo. Kto wystąpi?REKLAMA
Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU