REKLAMA

Deys i W.E.N.A. kolejnymi artystami tegorocznej edycji PHHF

REKLAMA

Kolejnymi wykonawcami III edycji Polish Hip-Hop Festival będą Deys oraz W.E.N.A. Zaprezentowani raperzy zajęli 14. i 15. pozycję na tegorocznym line-upie festiwalu.

Deys – to raper, wokalista, rolkarz, właściciel serwisu c-walk.pl, człowiek o wielu zajawkach. Początki jego rapowej twórczości datowane są na 2004 rok.

PowiązaneTematy

W tym roku Deys nagrał album zatytułowany „Imprimatur Mixtape”. Artysta ten ostatnimi czasy jest dość kontrowersyjną postacią w polskim rapie, jednak jego umiejętności przekonały organizatorów do tego, aby usłyszeć je na żywo w ramach III edycji Polish Hip-Hop Festival.

W.E.N.A. – znany również jako Wudoe lub Montana Maxx. Działalność muzyczną rozpoczął pod koniec lat 90. XX wieku, w nieistniejących już formacjach Głos miasta i Ansambl.

W roku 2015 W.E.N.A. równolegle rozpoczął pracę nad dwoma albumami. Krótką płytą z warszawskim producentem Quizem „Monochromy EP” (premiera tego albumu miała miejsce 10 maja bieżącego roku i została wydana w nakładzie 3000 sztuk) oraz albumem z siedmioosobowym, wrocławskim zespołem jazzowym Electro-Acoustic Beat Sessions, z którym artysta ruszył w trasę koncertową.

Dla warszawskiego rapera będzie to drugi występ na PHHF, ponieważ mogliśmy podziwiać go już na I edycji tego festiwalu, z którego fragmenty pojawiły się w klipie do utworu „Najlepsze przed nami” feat. O.S.T.R.[button href=”http://petronews.pl/w-e-n-a-nagrywal-w-plocku-teledysk-zobacz/” align=”left”]Zobacz również: W.E.N.A. NAGRYWAŁ W PŁOCKU TELEDYSK[/button]

Polish Hip-Hop Festival 2015 odbędzie się w dniach 31 lipca – 1 sierpnia na nadwiślańskiej plaży w Płocku.

PetroNews jest patronem medialnym festiwalu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU