REKLAMA

Dachowanie w powiecie płockim. Uderzenie wyrwało akumulator

REKLAMA

W środę w miejscowości Wymyśle Polskie (gm. Słubice) na prostym odcinku drogi wojewódzkiej nr 575 doszło do dachowania auta osobowego. Kierowca odniósł obrażenia głowy i wymagał pomocy medycznej.

OSP Słubice otrzymało wezwanie do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 575 w środę, 6 października rano. Strażacy ochotnicy na miejscu zdarzenia zastali samochód osobowy w przydrożnym rowie oraz poszkodowanego młodego mężczyznę, który znajdował się poza pojazdem.

– Po szybkim zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, przystąpiliśmy do udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanemu. Mężczyzna był przytomny, lecz w związku z obrażeniami głowy jego stan był poważny – zaznaczają strażacy. – Po zajęciu się poszkodowanym przystąpiliśmy do ręcznego sterowania ruchem drogowym na miejscu zdarzenia. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala – relacjonuje OSP Słubice.fot. OSP Słubice

Kierowca audi podróżował sam. Jechał DW 575 od strony Słubic w kierunku Płocka. Z niewiadomych przyczyn jego auto zjechało na pobocze, a następnie uderzyło w przepust, w przydrożnym rowie. W wyniku uderzenia, z pojazdu wyrwany został akumulator i znalazł się kilkadziesiąt metrów dalej.

W akcji brały udział: OSP w Słubicach, PSP w Płocku, policja i pogotowie ratunkowe.

fot. OSP Słubice
fot. OSP Słubice
fot. OSP Słubice

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 1

  1. Niemożliwe says:

    Pogotowie łaskawie przyjechało ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU