REKLAMA

Oszuści idą na całość. Wrabiają Magdę Gessler

REKLAMA

Niedawno internet został zalany informacjami, namawiającymi do „inwestycji” prowadzonej przez PKN ORLEN, teraz podobny mechanizm oszuści zastosowali w stosunku do Magdy Gessler. Jak poinformowała znana restauratorka, w tej sprawie wszczęto już postępowanie.

Na swoim profilu społecznościowym Magda Gessler udostępniła ostrzeżenie przed próbą wyłudzenia pieniędzy. Jak wyjaśnia, ktoś zamieszcza nieprawdziwe treści, informujące o jej rzekomym wywiadzie w programie Kuby Wojewódzkiego, podczas którego miała ujawnić nową „lukę fortuny”.

– Taka „luka”, wg jej słów, może zamienić każdą osobę w milionera w ciągu 3-4 miesięcy. Gessler przekonywała wszystkich ludzi w Polsce, by skorzystali z tej świetnej okazji, zanim wielkie banki ostatecznie tego zabronią – piszą oszuści w udostępnionych przez restauratorkę materiałach.

Ta rzekoma inwestycja ma dotyczyć nowej platformy inwestycyjnej dla kryptowalut o nazwie Bitcoin Millionaire.

– Ten system pozwala zwyczajnym osobom w Polsce, Niemczech oraz Danii zdobyć fortuny w ciągu nocy – przekonują oszuści.

Magda Gessler dała wyraz swojemu oburzeniu na tak wyrachowane wykorzystywanie jej wizerunku.

– Krąży w internecie kłamstwo na mój temat… że jestem zaangażowana w kryptowaluty i nakłaniam ludzi, aby w ten sposób zarabiali! To kłamstwo. Ktoś bezpodstawnie wykorzystał mój wizerunek do tego, aby ludzi zdezorientować. Sprawa jest już skierowana na właściwe tory! – zapewnia Magda Gessler.

Mamy nadzieję, że wśród naszych czytelników nie ma osób, które uwierzyły w tego typu namawianie do „inwestycji”, z których zysk czerpią wyłącznie przestępcy.Uwaga na linki o wygranej z ORLENU – to oszustwo!

Stracił oszczędności, bo chciał zainwestować w akcje ORLENU. Kasę przejęła grupa przestępcza

Rozsyłają fałszywe e-maile: „Przyznaliśmy ci kartę paliwową Orlen z limitem 1500 zł”

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU