REKLAMA

Czy w tym roku odbędą się Juwenalia?

REKLAMA

Wieści o płockich Juwenaliach zaczynają odbijać się coraz szerszym echem wśród płocczan. Nic dziwnego, w końcu studenckie święto to początek drogi, z której słynie nasze miasto – drogi festiwalowej. Jednak w tym roku studenckie święto mają opanować… wampiry. Czy wobec tego Juwenalia się odbędą?

Uspokajamy, Juwenalia nie znikają z imprezowego kalendarza w Płocku. W tym roku postanowiono rozszerzyć je o wymiar charytatywny. Akademickie Koło Studentów i Absolwentów Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica wraz z Porozumieniem Samorządów Studenckich Płockich Uczelni Wyższych i Akademickim Kołem PCK przy SWPW w Płocku zapraszają na „Wampiriadę”, która odbędzie się w ramach Juwenaliów Płockich 2015.

PowiązaneTematy

Wampiriada odbędzie się w sobotę, 21 marca. – Na terenie naszej uczelni, od godziny 9 do 13 w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym SWPW, w sali 102 H, będzie prowadzona rejestracja osób chętnych do oddania krwi oraz badania lekarskie, a następnie pobór krwi w ambulansie – powiedział Karol Krajewski, prezes Akademickiego Koła Studentów i Absolwentów przy SWPW w Płocku. Na badania trzeba zabrać jedynie dowód osobisty. Każdy, kto odda krew, otrzyma od organizatorów w prezencie smycz Juwenaliów Płockich 2015.

Studenckie wampiry nie będą więc pić krwi, ani pozbawiać życia swoich współbraci. Nie ma obaw – Juwenalia w tym roku na pewno się odbędą. Z nieoficjalnych informacji wynika, że znów szykuje się niezapomniana, kilkudniowa impreza dla płockich żaków.