Czy twoja firma ma wpływ na zmiany klimatyczne?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już jutro, 10 maja, w Hotelu Best Western odbędzie się konferencja “Przedsiębiorca z klimatem”. Jest to jedna z siedmiu regionalnych konferencji, której celem jest zwiększenie świadomości przedsiębiorców z zakresu efektywności energetycznej.

Od godziny 9 przedsiębiorcy, władze lokalne, organizacje i instytucje działające na rzecz edukacji ekologicznej porozmawiają o wpływie małych i średnich przedsiębiorstw na środowisko i zmiany klimatyczne.

Podczas konferencji eksperci – z Krajowej Agencji Poszanowania Energii oraz Instytutu Energetyki Odnawialnej – przestawią praktyczne narzędzia oraz rozwiązania, służące kontrolowaniu zużycia energii i jej kosztów, takich jak audyt energetyczny, monitoring zużycia energii, dobór taryf energetycznych do profilu przedsiębiorstwa.

Prelegenci  zaprezentują beznakładowe lub niskonakładowe działania ograniczające zużycie energii, jak np. dobór energooszczędnego oświetlenia  i urządzeń,  efektywnego wykorzystania ciepła i chłodu. Podczas spotkania przedstawione zostaną efekty termomodernizacji w przedsiębiorstwie i najnowsze trendy w technologiach stosowanych w budownictwie.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji