REKLAMA

Czwartek na płockich drogach

REKLAMA

W  czwartek, 19 września, na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

PowiązaneTematy

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

– ul. Jasna – naprawa chodnika,
– ul. Piekarska – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Górna- utwardzanie drogi gruntowej,
– drogi wewnętrzne na terenie SWPW – naprawa ubytków.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

W rejonie Jana Pawła II trwają prace w pasie drogowym, a także budowa drugiej jezdni na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Czwartaków. Na części jezdni wykonano oznakowanie poziome zgodne z nową organizacją ruchu. MZD prosi o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Przebudowa skrzyżowań na Jachowicza

Roboty drogowe na Jachowicza wznowione. Jak poinformował MZD, 18 września prace prowadzone będą w rejonie skrzyżowań z Bielską i Kobylińskiego oraz Obrońców Płocka – Nowy Rynek. Roboty będą prowadzone pod ruchem, będzie jednak dochodziło do rotacyjnych, czasowych zamknięć poszczególnych pasów ruchu w rejonie przebudowywanych skrzyżowań. W przypadku wystąpienia opadów deszczu prace zostaną wstrzymane.Od 14 września otwarty dla ruchu pojazdów został natomiast odcinek ul. Chopina od skrzyżowania z ul. Lachmana do skrzyżowania z ul. Otolińską.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe prowadzone są na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.

Na Chopina trwa budowa drogi rowerowej i chodnika. Występują ograniczenia w ruchu pieszych. Z kolei na Szpitalnej odbywa się remont drogi nr 562.  MZD apeluje o ostrożność i stosowanie się do czasowej organizacji ruchu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU