Odkryj Płock z organizacją turystyczną

REKLAMA

Jak podaje Urząd Miasta, Płocka Lokalna Organizacja Turystyczna organizuje konkurs fotograficzny, mający na celu przybliżyć płocczanom turystyczne walory naszego miasta. 

W czasie wakacji mieszkańcy Płocka oraz turyści, biorąc udział w cotygodniowych spacerach z przewodnikiem, mogli odkryć najważniejsze punkty turystyczne naszego miasta. W ramach akcji wydrukowano tysiąc paszportów turystycznych, będące nie tylko pamiątką wizyty w najważniejszych punktach Płocka ale też mini przewodnikiem.

PowiązaneTematy

Kolejnym zadaniem, mającym na celu przybliżenie uroku turystycznego miasta, jest konkurs fotograficzny. Fotografie zachęcające turystę do odwiedzenia naszego miasta zostaną wykorzystane do wydrukowania pocztówek, rozdawanych podczas międzynarodowych i ogólnopolskich targów turystycznych. Będą też wykorzystane na portalu www.turystykaplock.eu oraz w innych materiałach promujących miasto, wydawanych przez PLOT.
Chętni do udziału w konkursie proszeni są o dostarczenie zdjęć do biura Płockiej Lokalnej Organizacji Turystycznej, Stary Rynek 8, 09-400 Płock, tel. 24 364 99 90, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 października 2013 r. do godz. 16. Fotografie należy złożyć w zapieczętowanej kopercie, z opisem autora: imię i nazwisko, wiek, dane teleadresowe i telefon.