REKLAMA

Co ciekawego u nas w ferie?

REKLAMA

Jeśli nie wyjeżdżasz w ferie, a chcesz, by twoja pociecha nie nudziła się w domu, możesz skorzystać z lokalnej oferty. MOSiR i Wisła Płock proponują ciekawy program na ten czas.

PowiązaneTematy

Aktywne ferie z MOSiR
Zajęcia, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, będą odbywać się na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji od poniedziałku do piątku. W ofercie są zajęcia bezpłatne oraz odpłatne.

13-24 lutego 2017 r.

  • Poniedziałki (13 i 20.02) Zajęcia na ściance wspinaczkowej – Orlen Arena w godz. 10 – 12 – bezpłatnie. W każdy poniedziałek o godzinie 10 MOSiR zaprasza do Orlen Areny na ściankę
    wspinaczkową. Udział w zajęciach jest bezpłatny, a nad bezpieczeństwem uczestników
    czuwać będą instruktorzy.
  • Wtorki (14.02 i 21.02) Gry i zabawy w wodzie – Pływalnia Podolanka w godz. 10 – 11. Cena 2 zł
  • Środy (15.01 i 22.02) Trening piłki nożnej dla dzieci od 6 do 12 lat – Orlen Arena w godz. 10 – 12 – bezpłatnie. Zajęcia poprowadzi Tomasz Marciniak, zawodnik, sędzia oraz trener piłki nożnej.
  • Czwartki (16.01 i 23.01) Gry i zabawy w wodzie – Pływalnia Jagiellonka w godz. 10 – 11. Cena 1,50 zł
  • Piątki (17.01 i 24.01) Zumba dla dzieci – Pływalnia Podolanka w godz. 16:30-17:30 (sala gimnastyczna II piętro). zajęcia poprowadzi Anna Strusińska. Cena 8 zł.

Na zajęcia nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy stawić się punktualnie na obiekcie. Każdego z uczestników obowiązuje posiadanie odpowiedniego stroju sportowego oraz przestrzeganie regulaminów obiektów MOSiR Płock.

Jutrzenka zaprasza na ferie zimoweSportowe ferie z nafciarzami!

Po raz pierwszy w historii zimowy Camp dla najmłodszych zorganizują wspólnie SPR Wisła Płock i Wisła Płock S.A. W Orlen Arenie, pod okiem zawodników i trenerów obu sekcji, 20 lutego trenować będzie ponad 100 dzieci.

Szczypiorniści i trenerzy Orlen Wisły Płock oraz Wisły Płock poprowadzą trening dla dzieci w wieku 7-11 lat. Orlen Arena zostanie podzielona na osiem stref – każda z nich znajdzie się pod opieką zawodników klubu.

Zapisy na Zimowe Ferie rozpoczęły się 6 lutego. Zapisów dokonać będzie można poprzez wysłanie maila na adres sekretariat@sprwislaplock.pl z podaniem następujących danych: imię, nazwisko i data urodzenia uczestnika, adres e-mail, nr telefonu lub poprzez złożenie powyższych danych osobiście w siedzibie SPR Wisły Płock (ORLEN Arena, pokój 153) w dni powszednie w godzinach 9-16.

O zakwalifikowaniu się decyduje kolejność zgłoszeń oraz brak przeciwwskazań do uprawiania sportu. Tylko osoby, które zostały przyjęte będą poinformowane o tym (mailowo lub telefonicznie) w terminie 13-14 lutego 2017 roku.

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU