REKLAMA

Jutrzenka zaprasza na ferie zimowe

REKLAMA

MMKS Jutrzenka Płock po raz pierwszy organizuje ferie zimowe na sportowo. Właśnie rozpoczął się nabór dla dziewczynek z klas 1-3.

jutrzenka_ferieSkąd pomysł na program ferii zimowych z Jutrzenką? – Otrzymaliśmy w tej sprawie wiele pytań i zauważyliśmy zapotrzebowanie na zajęcia dla dzieci z klas 1-3 – tłumaczy Marek Wojciechowski z Jutrzenki Płock. – Dlatego tworzymy pilotażowy program naborowy w ferie zimowe. Pomysł i nabór dotyczyć będzie tylko i wyłącznie dziewczynek w przedziale wiekowym klas 1-3 szkoły podstawowej – wyjaśnia.

PowiązaneTematy

Organizatorzy chcą przede wszystkim zachęcić dziewczynki do uprawiania sportu poprzez gry i zabawy oraz integrację z rówieśnikami. Zajęcia poprowadzą zawodniczki pierwszej drużyny MMKS Jutrzenki Płock – Paulina Zaremba i Aleksandra Pawłowska. – Mają one odpowiednie wykształcenie i kursy uprawniające je do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą – zapewnia Marek Wojciechowski.

W ramach zajęć, każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę, wodę i świeże owoce. Klub zapewnia także ubezpieczenie i opiekę medyczną w trakcie zajęć.

Terminy
I Camp w dn. 14 i 16 lutego w godzinach 10-11.30
II Camp w dn. 21 i 23 lutego w godzinach 12-13.30Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Piasta Kołodzieja 7. Koszt udziału w wybranym campie to 35 zł, istnieje również możliwość udziału w obu terminach, koszt 70 zł.

Zgłoszenia można wysyłać do 1 lutego na adres mailowy mmksjutrzenka.media.marketing@gmail.com. W zgłoszeniu musi znaleźć się: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, numer PESEL oraz wzrost, a także numer kontaktowy do prawnego opiekuna.

Klub zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć jeśli nie osiągnie minimalnej liczby uczestników.

PetroNews jest patronem medialnym drużyny MMKS Jutrzenka Płock.