REKLAMA

Jutrzenka zaprasza na ferie zimowe

REKLAMA

MMKS Jutrzenka Płock po raz pierwszy organizuje ferie zimowe na sportowo. Właśnie rozpoczął się nabór dla dziewczynek z klas 1-3.

jutrzenka_ferieSkąd pomysł na program ferii zimowych z Jutrzenką? – Otrzymaliśmy w tej sprawie wiele pytań i zauważyliśmy zapotrzebowanie na zajęcia dla dzieci z klas 1-3 – tłumaczy Marek Wojciechowski z Jutrzenki Płock. – Dlatego tworzymy pilotażowy program naborowy w ferie zimowe. Pomysł i nabór dotyczyć będzie tylko i wyłącznie dziewczynek w przedziale wiekowym klas 1-3 szkoły podstawowej – wyjaśnia.

Organizatorzy chcą przede wszystkim zachęcić dziewczynki do uprawiania sportu poprzez gry i zabawy oraz integrację z rówieśnikami. Zajęcia poprowadzą zawodniczki pierwszej drużyny MMKS Jutrzenki Płock – Paulina Zaremba i Aleksandra Pawłowska. – Mają one odpowiednie wykształcenie i kursy uprawniające je do prowadzenia zajęć z dziećmi i młodzieżą – zapewnia Marek Wojciechowski.

W ramach zajęć, każde dziecko otrzyma pamiątkową koszulkę, wodę i świeże owoce. Klub zapewnia także ubezpieczenie i opiekę medyczną w trakcie zajęć.

Terminy
I Camp w dn. 14 i 16 lutego w godzinach 10-11.30
II Camp w dn. 21 i 23 lutego w godzinach 12-13.30Zajęcia odbywają się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 16 przy ul. Piasta Kołodzieja 7. Koszt udziału w wybranym campie to 35 zł, istnieje również możliwość udziału w obu terminach, koszt 70 zł.

Zgłoszenia można wysyłać do 1 lutego na adres mailowy mmksjutrzenka.media.marketing@gmail.com. W zgłoszeniu musi znaleźć się: imię i nazwisko, data i miejsce urodzenia, numer PESEL oraz wzrost, a także numer kontaktowy do prawnego opiekuna.

Klub zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć jeśli nie osiągnie minimalnej liczby uczestników.

PetroNews jest patronem medialnym drużyny MMKS Jutrzenka Płock.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU