REKLAMA

Cheerleaderki z Płocka znów brylowały na arenie międzynarodowej

REKLAMA

Na początku lipca odbyły się Mistrzostwa Europy Cheerleaders w Manchesterze. Swoje umiejętności na wyspach zaprezentowały także tancerki z Płocka.

Dla płockich tancerek był to ciężki sezon, obfitujący w wiele sukcesów, szczególnie międzynarodowych. Należy pamiętać także o tym, że poza sportowym aspektem płockiego cheerleadingu, Impresja uświetnia swoimi występami rozmaite imprezy w naszym mieście.

Koniec sezonu płockie Impresjonistki przypieczętowały wicemistrzostwem Europy w wykonaniu Impreski, czyli najmłodszych tancerek płockiego zespołu. Ponadto, w Manchesterze zachwyciły duety z książęcego miasta w kategorii Junior Cheer Dance. Adrianna Sylwestrzak i Martyna Andrzej Dembkowska wywalczyły mistrzostwo Europy w duetach, a Zuzanna Żuk i Maja Borowska zajęły IV miejsce w tej samej kategorii. Dobry występ zaliczyły także seniorki, Joanna Jagodzińska i Aleksandra Jakubowska, które swój występ przypieczętowały 5. lokatą.Nadszedł czas wakacji dla cheerleaderek Impresji, jednak potrwają one zaledwie do sierpnia, gdyż z początkiem tego miesiąca rozpocznie się dla nich obóz treningowy, na którym ustalona zostanie taktyka na nowy sezon. Ostatni miesiąc wakacji zostanie zakończony warsztatami tanecznymi w płockiej Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU