ADVERTISEMENT

Cheerleaderki z całej Polski rozruszają Płock. Czas na 10. mistrzostwa!

ADVERTISEMENT

Na początku kwietnia w Płocku odbędą się X Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders. Na wydarzeniu pojawi się ponad 350 zawodniczek z całej Polski.

7 kwietnia w płockiej hali Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders – Grand Prix Polski 2018. Na zawody przyjedzie ponad 350 tancerek z całej Polski. Podczas rywalizacji swoje możliwości zaprezentują zawodniczki z Warszawy, Gdyni, Łochowa, Mszczonowa, Krakowa, Legionowa i Pruszkowa. Płock reprezentować będzie 7 grup w wieku od 7 do 47 lat z Akademii Cheerleaders Impresja.

PowiązaneTematy

Program zawodów zakłada, że od godziny 10 do 12 będą odbywać się eliminacje, następnie z okazji jubileuszowych zawodów wystąpi płocki zespół rockowy Dobra Nasza. Na godzinę 13.30 przewidziana jest ceremonia otwarcia mistrzostw, po której rozpocznie się rywalizacja i będzie trwać aż do 18, gdy nastąpi rozdanie nagród. Na koniec na zgromadzonych ma czekać słodka niespodzianka.

Zawody organizują:

  • Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku,
  • Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca „Impresja”,
  • Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders.

Natomiast wsparcia finansowego, bez którego niemożliwe byłoby zorganizowanie takiej imprezy, udzielili: Firma Logotypo, Biuro Rachunkowe MbiuroM i POKiS.

Mistrzostwa odbędą się 7 kwietnia w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku (al. Kilińskiego 12). Wstęp wolny.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Mistrzostwa Cheerleaders dla Płocka!