Mistrzostwa Cheerleaders dla Płocka!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

3 czerwca w Płocku odbyły się IX Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Cheerleaders – Grand Prix Polski 2017. Wystąpiło 30 zespołów z całej Polski. Płocka ekipa nie zawiodła, zdobywając najwyższe podium.

Ekipy z Gdańska, Gdyni, Krosna, Mszczonowa, Legionowa, Łochowa, Garwolina i Elbląga, Leszna i Legionowa zaprezentowały swoje umiejętności 3 czerwca w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Turniej cheerleaders rozegrany został w dwóch dywizjach: pom dance i freestyle pom. W dywizji pom dance wystąpiły małe dziewczynki w wieku od 5-8 lat, juniorki młodsze, juniorki, seniorki i najstarsza grupa Senior II (30+). W dywizji freestyle pom zobaczyliśmy 3 kategorie wiekowe: juniorki młodsze, juniorki i seniorki. Płock reprezentowały cheerleaderki z Zespołu SWPW-IMPRESJA (Imperia i Impact) oraz Akademii Cheerleaders IMPRESJI (Impulsik, Spark, Joy, Slide, Impuls i Aplauz).

Wszystkie płockie zespoły zaprezentowały się wyśmienicie. Pierwsze miejsce wywalczyły: Impulsik, Imperia, Impact oraz Aplauz. Dziewczęta z Joy i Slide zajęły drugie miejsce na podium, natomiast Spark i Impuls otrzymały brąz.

Współorganizatorami Mistrzostw była Szkoła Wyższa im. Pawła Włodkowica w Płocku, Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Tańca „Impresja”, Polskie Stowarzyszenie Cheerleaders oraz Miasto Płock, które współfinansuje zawody ze środków Budżetu Miasta Płocka na rok 2017 w ramach wsparcia zadania publicznego pod nazwą „Wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej”.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji