Chcecie robić internety w Płocku? Plockamp zaprasza na 3. edycję

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Jeśli interesujecie się marketingiem w Internecie, mediami społecznościowymi, blogowaniem czy programowaniem, Płockamp #3 to coś dla was. Najbliższe spotkanie już 14 stycznia. 

Prelegentami na najbliższym spotkaniu będą prawdziwe gwiazdy branży. W Płocku wystąpią między innymi:

  • Maciej Budzich (Mediafun.pl) – “Marketing może być fajny czyli niestandardowe sposoby na zrobienie szumu wokół swojej marki, produktu lub idei.”
  • Anna Rak (Trusted Shops) – “Bezpieczeństwo prawne e-sprzedawcy oraz jego klientów podczas transakcji w Internecie.”
  • Mariusz Wesołowski (Uczestnicy.pl) – “Czy nowe trendy e-handlu są starymi mitami w handlu. Te i inne wróżby na 2016.”
  • Mikołaj Winkiel (Brand24.pl) – “Po co Ci w firmie monitoring?”.

W bloku “Rób internety w Płockiu” będzie wywiad z Tomaszem Zalewskim pt. “Oswajamy freelancerów – jak wygląda praca w software house i dlaczego warto uczyć się programowania?”.

– Spotkanie przeznaczone jest dla osób prowadzących swój biznes lub myślących o jego założeniu, w szczególności zaś dla osób pragnących wprowadzić swój biznes do Internetu. Zaprosiliśmy uznanych prelegentów z Polski, którzy podzielą się swoimi receptami na sukces, ale też przestrzegą przed zagrożeniami. Zależy nam, żeby uczestnicy czuli się swobodnie dlatego spotkania organizowane są w pubie po pracy, na luzie, bez przysłowiowego krawata. Łatwiej nawiązać relacje kiedy nie ogranicza nas sztywna formuła np. typowej konferencji – mówi Małgorzata Gontarek, organizator Płockampu.

Płockamp #3 odbędzie się w czwartek, 14 stycznia o godzinie 17.30, tradycyjnie w klubie Suszarnia. Organizatorzy zapewniają poczęstunek i napoje, jednak chętni muszą się wcześniej zarejestrować.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji